BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Odložené případy

9. července 2008 v 21:23 | bajunka
Zrovna se dívám na odložené případy. Můůj nejoblíbenější seriál(a to jich mám hoodně) vedle řady kriminálek! mám hoodně ráááda krimi seriály jako kriminálky miami/new york nebo beze stopy! Tento seriál se odehrává ve Filadelfii.

Hlavní postavy

Kathryn Morris...Lilly Rush
John Finn...John Stillman
Jeremy Ratchford...Nick Vera
Thom Barry...Will Jeffries
Danny Pino...Scotty Valens
Tracie Thoms...Kat Miller
Lilly Rašová(Rush) řeší spolu se svými kolegy případy které se staly v minulosti. Náhody které se jí pletou do cesty vždy ukáží na nějaký případ a ona je vyřeší. Baví mě sledovat jak vyslíchá svědky a "hrabe" se v archivech jen aby našla nějaký důkaz. Na konci se detektivům zjeví duch oběti a je rád že se jeho případ vyřešil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama