BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Říjen 2009

Denis- kolaps

28. října 2009 v 15:34 | MrS. BajunečQa
Foto: Novycas.sk
takhle chudáček zkolapsoval! Hned po skvělým výkonu (Elton John- Sorry Seems to be the Hardes world), jeho tělo(a to krásné tělo =D) neuneslo tu trému..atd.
tohle na to řekl:
Mě už od začátku bolela hlava a tak sem si byl raději lehnout," řekl novinářům z Čas.sk patnáctiletý borec z Bratislavy. Na pódiu už během slabé chvilky nevnímal ani dotazy moderátorky Adely Banášové. "Bylo mi špatně. Lékařka mi pak řekla, že to bylo z nervozity. Měl jsem totiž velkou trému a ten kolaps byl asi z toho"

No jinak někdy udělám nový dezZz...o Denisovi samozdřejmě...a časem budu přidávat informace i o dalších soutěžících...a to i o exSoutěžící Nikoletě Balogové atd.

Asi nekončím....

28. října 2009 v 15:25 | MrS. BajunečQa |  Na chvíli uvidíš můj život
ahojky asi s blogem nekončím....ale už to nebude o Seleně ale o Denisovi Lachovi z Československé superstar! Prostě mě už začalo nudit že pořád nemám noviky o Seleně...naštěstí nemusím zakládat novej blog....a tady rovnou jedna fotka s Leem Machalou!
Foto: Nova.cz
on tááák sexy =D Máma říká že sem se do něho zamilovala...a navíc...není odněkad daleko tak šance na potkání a seznámení se není tak mizivá...proč vlastně ne?? Je jen o dva roky starší než já! ♥

Konec??? Ještě možná ne!

16. října 2009 v 20:12 | MrS. BajunečQa |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahojky možná sem si to rozmyslela! Třeba neskončím ale chtěla bych abyste mě podpořili tím že mi napíšete pod tenhle článek koment! Nemusím skončit ale chci vědět že nechcete abych skončila!

Konec??

13. října 2009 v 16:26 | MrS. BajunečQa |  Na chvíli uvidíš můj život

Hele ted sem napsala článek dlouhej skoro až na měsíc a vymazal se mi! Hold je to stručné: Asi končím, kvůli Aff které sem nechodí a nízké návtěvnosti! Ahojda I ♥ you!


Aff končí!!

11. října 2009 v 15:08 | MrS. BajunečQa |  ♥ Affs♥
Je mi to děsně líto ale musím oznámit že moje nejoblíbenější Aff- Mdseva- končí! pak je tu PetinQa a AlyBey která asi taky skončila! Můžu jen říct- Bye Mdseva! http://www.wondercomments.com/good_bye/good_bye_comment_02.gif

SuperStar

7. října 2009 v 15:20 | MrS. BajunečQa |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahojky!! tak zas po dlouhý době! =D koukáte se na SuperStar?? Já teda jo a fandím Monice Bagárové =D je talentovaná hooodně trošku mě mrzí že vypadla Debie Kahlová =(( a pak taky fandím Renému Bošel´ovi =D hezky zpívá ale nepříde mi trošku fér že Habera pořád všechny uráží!
http://storage0.dms.mediafax.cz/media/1/1/1706/2887732/1/superstar.jpg

Módní Policie 0.1

2. října 2009 v 21:52 | MrS. BajunečQa
Napište svůj názor!

Moje 1 video- about Selena Gomez

2. října 2009 v 20:19 | MrS. BajunečQa
tohle je moje 1 video v Movie Makeru =D samozdřejmě o Seleně Gomez =)) A ted koukám na Královna ročníku tak se bavte! Možná teď nebude ještě fungovat ale hezký!

Miley Cyrus- Party in U.S.A

2. října 2009 v 20:07 | MrS. BajunečQa

Selena Gomez- new fb =))

1. října 2009 v 11:48 | MrS. BajunečQa
Nezapomeňte se přihlásit do mého týmu Trick or Treat pro UNICEF. Zeptejte se své rodiny akámošů jestli se nepřihlásí taky, chceme vybrat jeden milion dolarů!Selena Gomez