BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Nikoleta Balogová: menší ifíčko:D

12. listopadu 2009 v 18:04 | Mrs.BajunečQa
no tak začnu: fandila sem jí ale vypadla v prvním finále kde zazpívala krásně písničku Listen od Beyoncé! Krásně zpívá, nádhernej hlas a vždycky sem byla strašně nadšená z jejího vystoupení a to i v posledním semifinálovém kole kdy zazpívala písničku z Pomády od Olivie Newton...je jí 19 a má obrovskej talent! A odepisovala na chatu i českým občanům(narážím na Paulínu Ištvncovou!)...prostě sluníčko! Myslím že se před Superstar rozešla s přítelem se kterým chodila dva roky(to mi připomíná víte že Denis ještě neměl přítelkyni?? :D) Prostě skvělá holka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama