BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


28.Kapitola-Příprava na premiéru

30. prosince 2010 v 12:21 | Barunie |  Hollywoodský sen
hollywood
Kapitola dvacátá osmá-Příprava na premiéru!

Už je to tady! Premiéra Just do it! Strojily jsme se na ni jako nějaké pipky. Snažila jsem se být trochu nenápadná, vždyť tohle je noc mé sestry, hlavní hrdinky Evanny!
Ve stručnosti vám popíši naše šaty.


Já si vybrala obyčejné šedé krátké šaty, jednoduchý střih. K tomu jsem si vzala černé baleríny, takové krajkované rukavičky a černou kabelku na řetízku. Náušnice ve tvaru růže a i řetízek ze stejného materiálu a tvaru.
Iva si vzala také krátké šaty ovšem černé s hedvábnou stužkou zlaté barvy okolo pasu. Do vlasů pinetku se srdíčkem, aby jí držela patka. Jelikož Iva je takový smíšek a miluje srandu, vzala si baleríny béžové barvy, co měli jakoby přidělaný obličej! Dírky v uších zaplnily vosičky, na ruku měla jakoby provázky ozdobené nějakými krystaly. Poslední částí jejího modelu byla zlato-stříbrné psaníčko!
A zlatý hřeb našeho večera! Michelle alias Evanna! Ta měla krásné bílé šaty, místo jednoho ramínka černá mašle. Do vlasů přišla čelenka-jak jinak s černou mašlí. Vzala si vysoké podpatky a kabelku od Channelu. Kruhy do uší, prsten na prst, na krk stříbrný řetízek a mohlo se jet!
"Co se vlastně stalo na tom vašem rande?" vyzvídala zdravá Iva
"No blbli jsme v moři, předtím jsme měli večeři, pak seděli na pláži, zase blbli ve vodě a pak? Pak jsme se k sobě naklonili a políbili se! No pak jsme se líbali ještě asi hodinu na pláži, leželi tak vedle sebe, a když jsme uschnuli, tak jsme se oblíkli a jeli domů."
"To je krásné, ale proč jsi nám to nechtěla říct?" zeptala jsem se
"Mluv za sebe, já to věděla!" odporovala mi Iva
"Víš, byla jsem na tebe pořád ještě naštvaná!"
Na premiéru jsem tedy přijela trošku navztekaná. Ale jen co jsem vystoupila z mercedesu, který jsme si objednali, nestačila jsem se divit. Velká fotka k filmu visela na té hale. Stála tam Míša obklopena kluky, kteří se dívali někam jinam než na ni. Úplně v rohu byla kdo? Violett přeci! Byla v oblečku pro uklízečky a uklízela nějakou vodu.
"Skvělý nápad s Violett Michelle!" plácly jsme si, "Vypadá to super!"
"Ten plakát vypadá strašně!" přiběhla na asi dvaceticentimetrových podpatcích Violett.
"Nehraješ tam takovou roli náhodou?" řekla Michelle.
"Krávo!" zanadávala Violett.
"Hele Cole!!" šeptla Iva, když Míšin vyvolený přicházel
"Ahoj krásko!" pozdravil Cole sestru
"Ahoj!" objali se. Přeci se nebudou líbat na premiéře? Tak se objali okolo pasu a pózovali. Jak jsem tušila, Moises si přivedl Patricii, Ryan Penny, Jansena jsem neviděla.
"Už jsi zdravá!" slyšela jsem za mnou Dylana. Mluvil na Ivu. Jak jinak? V davu těch hvězd jako je Selena Gomez, Demi Lovato, Sterling Knight a další, jsem hledala Jakea.
"Mohla byste nám odpovědět na pár dotazů, Barbaro?" zavolal na mě nějaký žurnalista.
"Takže je pravda, že jste spala s Colem Sprouse?" začal vyzvídat
"Ne není, jsme jen kamarádi!"
"Dobrá, máte něco s někým z Disney?"
"Ne a myslím, že teď byste se měli spíš zajímat o film, ne?" usmála jsem se docela ledovým úsměvem.
"Dobrý den, jsem od Fanlalatv. Zveřejňujeme videa na youtube. Na co se máme ve filmu těšit?"
"No spíše na takovou tu fantasy, čarodějnice, prokletí a tak. Strašně mě to bavilo psát a jsem ráda, že tihle kluci kývli. Bylo to strašně inspirativní pracovat s takovými profesionály. Mimoto jsme se docela skamarádili, takže bylo natáčení velmi pohodové."
"Tajný zdroj ale tvrdí, že mezi vámi a slečnou Smithovou panuje nenávist.
"Vzájemná nevraživost!" zasmála jsem se
"Děkujeme moc!" poděkoval. Dalších tucet novinářů chtělo odpovědět na jejich dotazy, ale já se omluvila, že někoho nutně potřebuji najít. Došla jsem za Willem, ten mi podal scénář této premiéry.
Promluva autorky (skvělé nic jsem si nepřipravila, určitě se zakoktám nebo nebudu znát nějaké slovíčko!)
Zazpívání hlavní písně / Michelle (ještě že neumím zpívat!)
Promítání
Autogramiáda (juchů! Nejsem slavná hvězda!)
Focení pro časopisy / včetně autorky (sakra! Budu se muset učesat na dámských záchodcích!)
After párty /pro zvané (jsem vůbec zvaná?!)


Moje šaty:
ddds
Ivči šaty:
ivčiii
A Míšiny:

missii
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikusqa Nikusqa | Web | 30. prosince 2010 v 14:52 | Reagovat

tak toto je dobre :D

2 AndyCullen AndyCullen | Web | 30. prosince 2010 v 16:15 | Reagovat

Pěkné nejvíce se mi líbí šaty Ivy...asi proto že mám podobné akorát tam není křémová ale světle růžová no to je jedno...A "tvoje" náušnice mám v černém, dal mi je teď bratr, bože nechci vidět kolik stály! Kapitola super! A super na druhou! :D :D

3 *Green♥Charlotte* - Sbé♥ *Green♥Charlotte* - Sbé♥ | Web | 30. prosince 2010 v 20:27 | Reagovat

páne jo..další suprová kapča..jéjé.pokračování a to hned..jinak budu snad i vraždit.xD..jinak konečně jsi se dočkala..u mě je konečně nová kapitolka..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama