BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


31.Kapitola-Barmane, jednoho panáčka, prosím!

31. prosince 2010 v 22:27 | Barunie |  Hollywoodský sen
hollywood
Koukejte! Je 31. a je tady třicátá první kapitola :D a dneska asi poslední :/ prostě to moc nestíhám! Ale hele! Počítejte, že určitě příští rok to bude skvělé. Ale myslím si, že teď bych se spíš měla soustředit na četbu-za tři dny mám přečíst cca 120 stránek Anny Frankové, rovnou 3.1.2011 musím ten Deník zase vrátit a mám pocit, že to nestihnu :// :D No nic, užijte si kapču a stejně čekejte nějakou tu kapitolku dál :D


Kapitola třicátá první-Barmane, jednoho panáčka, prosím!

Jansen dělat salta do zadu, sestra skákala na podpatcích, já se jen smála. A skákala taky, ale neměla jsem tak krkolomné pády. Sestra vyskočila Coleovi na záda. Několik fotografů se vystřídalo. Před fotografem z Disney jsme vyskočili všichni naráz.
"Skvěle děti! To bude všechno!" řekl fotograf. My se rozeběhli směrem k východu. Párty čekala!

"Zlijeme se jako prasata!" zakřičela Míša na Ivu česky. Tahle fráze byla na Vysočině dost opakována!
"Jasně!" odpověděla jí Iva. Já osobně jsem na párty nikdy moc nebyla, ale ony dvě jo. Tahle párty byla zvláštní! Nalili nám! A to nám nebylo jedenadvacet. Možná proto, že kluci nešetřili na dýšku. A taky protože všechna ochranka se stáhla ven okolo východů.
"Prosím, ještě jednu vodku!" zašeptala barmanovi Míša, měla jich v sobě už asi tři.
"Teď ne. Jde sem paní Elisabeth, ona by nám vynadala!" pošeptal jí zpátky barman, bylo mu asi osmnáct, devatenáct…
"Holky, moc to nepřežeňte s pitím!" řekla Beth                                              
"Co?" předstírala sestra střízlivost
"Vtip!" zasmála se Beth a my rychle s ní
"Že jsem hned nepochopila!" smála se dál Míša. A smála se, i když všichni přestali.
"Tak jo co jsi pila?" podívala se na ni Beth
"Sprite!" odpověděla Míša už v pořádku. Beth odešla, "To ostatní vědět nemusí!"
Ploužák, panebože, všichni se spárovali! Snažila jsem se nenápadně odebrat někam do kouta. Mám pocit, že za to může Cole. Přišel dřív, než ta písnička začala hrát a vyzval Michelle k tanci. Až potom začala hrát!
"Kam se schováváš?" zaslechla jsem Jakea
"Někam kde všichni neuvidí, že nemám tanečního partnera jako moje sestra, sestřenice, Patricia, Penny, dokonce i Jansen si támhle někoho našel!" ukázala jsem na kamaráda s nějakou černovláskou.
"Proč si nezatančíš se mnou?" vyzval mě Jake
"Proč ne?" objala jsem ho okolo krku a on mě okolo pasu, nesjížděl rukama na zadek, což dělají všichni kluci, takže to bylo docela divné. Snažila jsem se mu nekoukat do očí, ale pozorovat okolní páry- já bych se tam utopila! Raději jsem si všímala, že každých pět minut se Míša líbá s Colem, Penny s Ryanem jen občas a pak mi rozhled zaplnili ostatní páry. Písnička naštěstí (možná naneštěstí) končila a najednou se ozval nějaký hlas.
"Dobrý večer lidi! Jsme The Summer Set a přišli jsme vám trochu oživit večer! Takže tohle je písnička Love in this club, kterou jsme přezpívali od Ushera!" oznámil Brian Dales, zpěvák The Summer Set.
Křik byl slyšet odevšad.
"A teď to roztočíme!" zařvala jsem na rodinku a začala pohazovat vlasy.
"Joo!" zakřičely Míša a Iva nastejno.
"I wanna make love in this club, in this club, in this club…" zpíval Brian. Moje oblíbená od The Summer Set. První jsem si pustila asi před rokem a jejich muziku žeru. The Boys You Do, Love in this club, Chelsea…jejich písničky jsou dokonalé!
Nějak se všichni odvázali. Kromě toho všeobecného tance, se uprostřed parketu udělal kroužek a Zendaya a Bella začaly tancovat. Michelle se k nim přidala, ale v podpatcích tančit? No docela jí to šlo.
Netančím, ale úplný pako být nemůžu. Prostě obyčejně se nějak vrtět ne? Míšu to moc bavilo a s holkami si rozuměly. Asi ji zapojím do toho scénáře. Aby se uchytila. Ona se stejně uchytí!
"Díky, lidi! A teď The Boys You Do! A vidím támhle nějaký kočky se vrtět! Jen do toho!" lichotil holkám.
"Jo!" zakřičeli všichni. Koukala jsem se na kroužek, Iva mezi ostatními, Patricia i Penny taky. Já stála kousek za nimi, popíjela jsem colu.
"Prosím, panáčka zelený!" zaprosila jsem na baru. Vytipovala jsem si chvilinku, když nikdo na baru nebyl. Beth naštěstí v nedohlednu.
"Co si to objednáváš, mladá dámo?" zaslechla jsem něčí hlas za sebou. Lekla jsem se. Beth přeci byla v nedohlednu!

Love in this club ♥ tu písničku mám od nich nejraději ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AndyCullen AndyCullen | Web | 1. ledna 2011 v 11:29 | Reagovat

Hned si přečtu další kapitolu a šˇastný nový rok! :)

2 AndyCullen AndyCullen | Web | 1. ledna 2011 v 11:30 | Reagovat

jo a ta písnička je super i když stále dávám přednost Mitchelovi...:)

3 Nikusqa Nikusqa | Web | 1. ledna 2011 v 13:55 | Reagovat

super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama