BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


9.kapitola-Boj, boj, boj!

23. prosince 2010 v 18:19 | Barunie |  Hollywoodský sen
hollywood
Kapitola devátá-Boj, boj, boj!

Šla jsem po chodbě na hřiště. Ještě jsem se musela jít převléknout. Do
bytu jsem to nestíhala.
Uvažovala jsem, jak moc se liší baseball od softballu, ten jsme totiž hráli na sportovkách.
"Dneska se k Jakeovi nedostaneš!" skočila po mě známá blondýnka.

 Nenechala jsem si to líbit a dala jsem jí pěstí. Jen zavřískla a dál mi drásala kůži svými umělými nehty. Paže, krk i obličej jsem měla poškrábaný. Z některých škrábanců mi tekla krev. Bolestí mi vyhrkly slzy. Bylo mi to jedno, kopla jsem jí do kolena.
Zaječela bolestí a já se postavila na nohy. Kromě škrábanců po celém těle mi nic nebylo. Ale ty škrábance ošklivě krváceli a štípali. Držela se za kolínko. Chudinka blondýnka. Bolela mě hlava od nárazu do futra dveří.
Snažila jsem se bolestí nerozbrečet nanovo a jen jsem kolem ní chtěla projít, jenže ona mi uštědřila ránu do břicha. Zkroutila jsem se. A rozhodla se, že pro nás dvě není takhle chodba dost velká.


"Kde vlastně je Barbara? Nebo Violett?" zeptala se Michelle. Měla o svou sestru docela strach. Když odcházela ze studia 6, dvojče slíbilo, že určitě dorazí.
"To nevím, určitě se objeví za chvilku!" ujistil ji Jake. Vzal si svou videokameru. Videa, která natočí, zamýšlel pověsit na Net.
"Nejsou to ony?" ukázal Ryan na chumel blonďatých a hnědých vlasů, barev, peroucích se v chodbě spojující hřiště s ateliéry.
"Jsou to ony, ale proč se perou? Ne, že bych někdy Violett taky nejradši nenatáhl, ale ona s Barbarou?" poznamenal Moises.
"Nepomůžeme jim?" navrhl Ryan, "Vypadají obě ztrhaně, ale ani jedna nechce skončit!"
Nějakým zvláštním způsobem se mě a Violett podařilo otevřít dveře z chodbičky a prát se na kurtech. Nevypadalo to, že budeme končit, ani náhodou.
Doufala jsem, že někde bude pohozena baseballová pálka, abych jí mohla…poupravit make-up!
"Nechte toho!" zakřičela Iva. Jenže my se musely dostat k bazénu. Stála jsem zády k nádrži napuštěné vodou. Pálilo mě celé tělo, ale mě to bylo jedno. Zase po mě skočila a naneštěstí jsme spadly do chladivé vody. Škrábance pálili stokrát víc.
Vylezla jsem z bazénu a svlékla se celá. Modelína se rozeřvala na celé kolo kvůli zranění, promočeným věcem a zničenému make-upu.
Nejvíce ji asi popudilo, že jsem si z toho oblečení nic nedělala a v plavkách šla zpátky do ateliéru se převléci aspoň do trička a (naštěstí) jsem si vzala náhradní kraťásky.
"Ahoj, už jste začali?" dělala jsem jako nic.
"Ne, čekáme na tebe. Asi Blondie nebude hrát, co říkáš?" zasmála se Penny
"Ne!" odvětila jsem rychle.
"Co jste si vůbec udělaly? Jsi celá poškrábaná, pokousaná a máš velké modřiny!" zeptala se mě Iva
"Skočila na mě ze záchodů." Pak jsme naštěstí hráli. V mém týmu byla Penny, Ryan a Jake. Hráli jsme proti ostatním pěti. Jakeovi se povedl krásný homerun. Já byla na třetí metě, takže to byli snadné tři body (počítám i Penny na druhé metě). Jenže pak se nám to trošku nepodařilo a Moises , Patricia, Michelle, Iva a Jansen vyhrávali o tři body!
"Tak jo, teď půjde Ryan, pak já a pak Penny, promiň Barbaro, ale půjdeš až čtvrtá," rozhodl Jake. Zase ta arogance!
"Fajn!" Odehráli, každý byl na jedné metě. Nikdo nestihl doběhnout dál. Měli jsme dva outy, takže jsem měla jen jeden pokus. Moises nadhazoval, šklebil se na mě, a to hodně. Navíc mě rozptyloval Aarivin, který seděl za mnou s tou lapačkou na míč a domlouval se s Moisesem. Pak jsem jen viděla, jak letí míč a já odpálila. Pak jsem se ocitla na třetí metě. Takže remíza?
"Nooo!" protáhla Iva. Zasmála jsem se a koukala, jak Jake odpaluje. Už jsem se zmínila, že měl na sobě bílé tílko a všechny jeho svaly šli vidět?
Odpálil, rychle jsem vyběhla, abych ještě stihla dát bod. Přeběhla jsem jen tak tak, ale Jakea už zaoutovali.
"Třetí out! Konec hry!" oznámil Aarvin a odešel do hlídačské boudy a my se odebrali k bazénu. Na jednom lehátku ležela ona nesnášenlivá dívka, dementní povahy. Jinak to říct nejde. Vykoukla zpoza Elle, usmála se vybělenými zuby. Samozřejmě řasenka byla perfektní.
"Užili jste si? Já myslím, že baseball je sport jen pro kluky. Pravé holky tam nemají co dělat," řekla a otočila se zpátky k Elle. Na co narážela?
"Máš pravdu, namyšlené husy tam vážně nemají co dělat!" odpověděla jí Michelle a skočila parádní šipku do bazénu.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bleskovky-na-entou bleskovky-na-entou | 23. prosince 2010 v 18:23 | Reagovat

Ahoj,
vím že teď si nejspíš říkáš: ,,Další blbka co škemrá o hlasy". Ale prosím, nepřestávej číst.
Je mím velkým snem vyhrát se svým, ač virtuálním koněm závod ve kterém s ním jedu. Pro spoustu lidí (možná mezi ně patříš i ty, což ti nezazlévám) je něco jako virtuální závod jen hloupou triviální záležitostí. Pro mě ovšem znamená splnění snu. Mého jediného opravdu dosažitelného cíle. Jediné co po tobě žádám je kliknout zde → http://vz-thoroughbred.blog.cz/1012/christmas-race-extra-hlasovani na Imperial Storm + 0Tekvila0. Jediné kliknutí které ti nezabere ani minutu, ano, tím mi pomůžeš víc než si myslíš a i když tě třeba vůbec neznám, pomohl/a jsi mi. Děkuji ti ať jsi kdokoliv... nezapomenu :)

2 Terii Terii | Web | 23. prosince 2010 v 18:25 | Reagovat

vážně super...měla by si vydat nakou knihu :)

3 Lanka Lanka | Web | 23. prosince 2010 v 18:26 | Reagovat

[1]: jo, jsi další blbka co škemrá o hlasy..

4 AndyCullen AndyCullen | Web | 23. prosince 2010 v 18:58 | Reagovat

[3]: Ale no tak, copak nechápeš že jí na tom třeba doopravdy záleží?

A k dílu, Barunie, tuhle povídku mám moc ráda, líbí se mi dokonce víc, než se mi od tebe líbili kouzelníci - a byla to skvělá povídka. MYslím že t povídka je dobrá protože ji píšeš vlastně o sobě:) Jednou jsem psala vyloženě svůj příběh bohužel sjem neměla sílu psát dál a se všemi sdílet, jak se vše událo, ale možná si to přečti : http://fantazpovidky.blog.cz/1007/1-kapitola-stary-dobry-casy tady je odkaz, zlato neber to jako reklamu, spíš myslím, že ti to jako spisovatelce, co píše o sobě může pomoci :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama