BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Leden 2011

Kapitola pátá- Kaštánek

30. ledna 2011 v 15:18 | Barunie |  Nikomu nevěř...
Kapitola pátá-Kaštánek

"Kaštánku…" uvědomila jsem ztrátu milovaného plyšáka. Dostala jsem ho od táty k prvním narozeninám. Najednou jsem uviděla Bena, kráčel s ohořelým medvídkem.
"Našel jsem ho za domem," podával mi Kaštánka. Byl celý od sazí, jedno ucho a tlapku natrženou. Korálkové očko v nedohlednu. Zaměřila jsem se na dolní končetinu. Část plyše byla pryč. Zahrabala jsem v otevřené ráně a nahmatala nějaký kus papíru.

Prolog Tajemné usedlosti

30. ledna 2011 v 15:13 | Barunie
První horrorovka :D nevím jestli budu pokračovat bojím se svých nápadů :D ale mám to dokonale promyšlené ;)

Jen co jsem se podívala na křehkou blondýnku, bylo mi jasné, že se tam stalo něco…nesprávného.
"Víte, já jsem tam ani nechtěla! Jenže všichni se už sešli, tak proč kazit zábavu?" zavzlykala.
"Já vám rozumím! Co se stalo?" vyptávala jsem se jí.

Nové Aff ;

30. ledna 2011 v 11:26 | Barunie |  ♥ Affs♥
Nové Aff Baru? :D neívm jak tě mám napsat :D

Moje Affs, tak jak je vidím a cítím :)

29. ledna 2011 v 22:13 | Barunie |  ♥ Affs♥

Chtěla bych vám jen poděkovat za vaše dokonalé komentáře, které mě vždy těší :)Jsem to ale zapomnětlivec :D

29. ledna 2011 v 20:50 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Fákt vůbec netuším že jsem takový zapomnětlivec! :D zase jsem zapomněla :D Pátá kapitola je sice dodělaná ale na druhým počítači a mě se ho nechtělo zapínat! :D takže snad zítra. Jinak se snažím dočíst takovou bichli za víkend ale nepodaří se mi to :D a musím napsat jednu knížku do čtenářáku :D což se mi taky nedaří ale je to na skvělou knihu Tobiáš Lolness :) vážně doporučuju ;)

Takové hluboké zamyšlení

28. ledna 2011 v 23:09 | Barunie |  Jednorázovky

Takže je to asi takhle: Dneska jsem trošku přemýšlela nad tím, co se mnou bude. Jasně obchodka ujde, vejška žurnalistiky to je moc hezký…jenže je to opravdu život, který chci?

Nová kapitola povídky?

27. ledna 2011 v 17:32 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Až v pátek nebo sobotu :/ prostě mám málo času k tomu ségra bude mít dneska výsledky talentovek na Pražské konzervatoři. Tohzle rozhodne jestli bude přijata nebo ne a já věřím že bude :) No ale Nikomu nevěř... hotová pátá kapitola a píšu horrorovku :D mám dodělanóu předmluvu a k tomu udělám první kapitolku ;) A tyhle trika prostě žeru :) Ta košile je nádherná :)

Cimorelli-Firework

23. ledna 2011 v 0:14 | Barunie |  Hudební recenze

Skupina se skládá ze šesti sester- Christine, Catherine, Lisy, Amy, Lauren a Deni. Poslední jmenovaná se přidala až v létě minulého roku. Osobně nechápu co tolik vidí na Justinovi Biebrovi, když je tolik písniček. Ale nechme toho. Nejradši mám Lauren (s mašlí) a Lisu (úplně vpravo v černých šatech, jestli jste nepochytili kdo to je :D). Věříte že Lauren je jen 12? Tipla bych ji na 14 nebo 13.

Asi se tam přihlásím...

22. ledna 2011 v 20:45 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Frangment vyhlásil soutěž že někdo vydá knihu...ještě se rozhoduju ale asi se přihlásím. Píšu kvůli tomu horrorovku :D tak jsem zvědavá! ;)


Vážně blbý den...

19. ledna 2011 v 18:24 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
No skvělý dneska jsem dostala z fyziky 3,3,1 a mám průměr 2,1 a stejně mi chce dát 3. Sestra dneska nebyla ve škole a ted jsem se dozvěděla, že zase půjde pryč ze školy po třetí hodině. No a já zase zůstanu na chemii a takový ty blbosti...zítra píšu opravku ze zeměpisného semináře který vůbec neumím! Z dějáku jsem dneska psala test a doufám že to bude v pohodě. Asi nejlepší dneska byla němčina, která mi sice nejde tak moc, ale pochválila mě a mám 1 :) ¨ Víte, zrovna přemýšlím nad tím, že i kdybych šla jen já na nějaký vyšetření sestra by šla se mnou. Jenže když tam jde jen ona tak proč by Bára musela jít taky, když může zůstat ve škole a pilně se učit?! Asi vám přijde, že moc žárlím a myslím že naši mají sestru radši. Tak to asi bude...ale já si nemůžu pomoct!Prostě mi to tak přijde. Aspon že jen já pojedu do Anglie a ona ne :D

Kdo vlastně jsem?

16. ledna 2011 v 19:54 | Barunie |  Jednorázovky
Kdo vlastně jsem? Netuším. Tedy aspoň zatím. Je těžké říci o sobě, kdo vlastně jste, když nevíte jak začít a když vám ostatní vyvrací vaše myšlenky. Jednoduché představení a ostatní by mělo přijít samo. Takže… …jmenuji se Barbora Prchalová a je mi čtrnáct let. Hnědé oči i vlasy, postava neurčená. Mimochodem ostatní nepřichází samo, jdu se trochu zamyslet a vzít si nějaké podklady, které mi napsaly spolužačky. Už jsem na to přišla. Představím se jednoduchým příběhem, který vymyslím z fleku. Byla jedna dívka. Jmenovala se Barbora a přišla na svět dne 13. května 1996 ve dvanáct hodin a sedmnáct minut. Přesně dvě minuty po své sestře Michaele. Asi v pěti nebo šesti letech projevila nadání pro kreslířské umění, když vyhrála soutěž o Modrého slona (toho jí pak školka zabavila). Později její nadání převýšila Míša tím svým. Ze školky přestoupila na základní školu a úspěšně přežila devět let. Nyní se musí rozhodnou pro tu "pravou" střední. Její vlastnosti jsou dosti zvláštní. Převážně je tvrdohlavá, výbušná a umíněná. Někteří také říkají, že je občas obětavá, milá a vtipná. Každý má dvě tváře a tohle jsou ty její. Vždy měla spousty snů. Od právničky po další, které si nevzpomínám. Nakonec došla k závěru, že potřebuje něco, co jí jde a nikdo jí to nevyfoukne (nakonec se bude divit až Míša vydá knihu, že?). Jednou si pouštěla písničky a klikla na jedno video. To jí přivedlo na blog, kde autorka zveřejňovala své příběhy. Tak to také zkusila a mělo to velký ohlas. Od té doby je pro ni hlavní psát povídky a publikovat je. Často ji potkáte se sluchátky nebo s knihou. Tři velké závislosti. Přeskakuji, ale po tomhle si Bára uvědomila, že by se chtěla stát spisovatelkou nebo novinářkou. Snad jsem se trochu přiblížila. Každý je originál a jestliže se se mnou nespokojíte, je to vaše věc, ne moje…

Písničky, omluva co jiného dodat?!

16. ledna 2011 v 19:49 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Zlatka zlatka :( Bohužeel mám Nikomu nevěř... rozdělané na jiném počítači a dneska se mi ho nechtělo zapínat a zítra budu se muset učit na pololetku z fyziky (pokud si to nezkazím dostanu za 2 a já to moc potřebuju!)takže ani zítra nebude...no uvidíme v úterý :) Za chvíli sem dám slohovku co jsem napsala do školy :D na téma: Kdo vlastně jsem? Tak mě snad trošku poznáte :) A ty písničky :D Mám hrubý výpočet a doporučuji :D Our generation (Shake it up!) All the way up (Shake it up!) Top of the world (Mitchel Musso ft. Doc Shaw/ Pairs of kings) Pyramide (Iyaz ft. Charice) Take it off (Kesha) a tak dáál :D ale ty tři první doporučuji a moc! :D tak snad v úterý ;)

Kapitola čtvrtá- Uvidíš doma!

14. ledna 2011 v 16:06 | Barunie |  Nikomu nevěř...
Zlatíčka už ze mě není rychlopsačka :( Odpojili nám netík takže píšu z mámina pomalého proto tu není úvodní obrázek :/ Jinka si ji užijte ;)


Kapitola čtvrtá-Uvidíš doma!
"Děláš si srandu, že jen dobrý?!" vyjela na mě Hallie
"Tak co je na něm tak zvláštního?" přely jsme se zase.
"Nevím! Nikdo z Momsenových neví, jak se k nám dostal," hleděla na přívěšek jako na posvátnou věc.

Třetí kapitola- Jsme poctěni, slečno Momsen!

8. ledna 2011 v 23:19 | Barunie |  Nikomu nevěř...
nikomu nevěř
Radši přednastavujem :D co kdybych sem dneska nemohla?!


Kapitola třetí-Jsme poctěni, slečno Momsen!

Nakonec jsem souhlasila. Jen kvůli rodičům. Ani si nemyslete, že kvůli Benovi! No možná trošku… asi bude fajn zase spolu strávit čas! Jako léto před osmi lety! Tenkrát jsme byli v Kalifornii (připomínám, teď jsme v New Yorku) a my dva odplavali na takový malý ostrůvek uprostřed moře!

Kapitola druhá- Kidilan Chien van der Belle

8. ledna 2011 v 13:23 | Barunie |  Nikomu nevěř...
nikomu nevěř
A další kapitolaa :D jinak mimoto že mám tenhle blog tak jsem se přidala i do writtimu :D a tam jsou neuvěřitelně nadějní spisovatelé, démoni, maniaci K-Popu :D prostě jsem si je strašně oblíbila ♥

Kapitola druhá-Kidilan Chien van der Belle

"Ne! Jak jsi mi to nemohla neříct?" vřískala jsem
"Uklidni se, Eleno! Víš, jak bylo těžké tohle tajemství udržet?" mluvila s naprostým klidem Hallie

Kapitola první- Dopis od Bena

8. ledna 2011 v 0:02 | Barunie |  Nikomu nevěř...
nikomu nevěř
je pozdě :D a mě se chce spát :( jenže chodím spát až o jedné hodině! :D nee dneska půjdu spinkat dřív. Jen mě se podaří se opřít a rozpůlit přitom židli :D sladké sny a nebo dobré ráno :P ♥ 

Kapitola první- Dopis od Bena

Ten den jsem přišla jako obvykle domů- malého bílého domečku se zahradou, bazénem, kytkami…
Včera mi bylo super úžasných šestnáct. A dnes je to deset let od úmrtí rodičů.

Prolog...

7. ledna 2011 v 22:11 | Barunie |  Nikomu nevěř...
nikomu nevěř
Začátek povídky :) jsem na ni hrdá!

Budu vám vyprávět příběh. Příběh dvou lidí.

39.Kapitola-Poslední dopis...

7. ledna 2011 v 16:57 | Barunie |  Hollywoodský sen
hollywood
Tohle si přečtěte :) uvidíte sami proč ;)


Kapitola třicátá devátá-Poslední dopis…

Probudila jsem se s příšernou bolestí hlavy. Levou ruku jsem necítila. Podívala jsem se na ni a uviděla jsem tu bílou věc. Sádra. Nikdy jsem sádru neměla. A tu ruku mám zlomenou?
"Už se probírá!" zakřičela Michelle vedle mě. Měla zavázanou hlavu.

38.Kapitola-Co tady děláš?

6. ledna 2011 v 19:31 | Barunie |  Hollywoodský sen
hollywood
Slibuji, že tohle je poslední kapitola pod 12 let :D tudíž nic s aktem už nebude (snad) :D


Kapitola třicátá osmá-Co tady děláš?

Byla to stará rekvizitárna Hannah Montany. Leželo tam skoro vše, její kostýmy, věci a nejlepší pro nás- její postele! Na jednu jsme si sedli. Jenže mě se chtělo jít ven, na pláž. Popadli jsme osušky. V tuhle hodinu bude jen jedna zátoka prázdná- ta Jakeova! Nasedli jsme do jeho Land Roveru. Bylo mu šestnáct a má řidičák, tak proč ne?

Dáma s hranostajem-v mém podání!

6. ledna 2011 v 18:39 | Barunie |  Picty
Ano kreslila jsem to sama. Měli jsme si na výtvarce vybrat nějaký obraz a namalovat ho. Ten obraz měl být vlastně vyjádřením svého vkusu. A já staršně obdivuji tohle dílo Leonarda da Vinciho. Líbí se mi mnohem víc než (no spíš tak nastejno) Mona Lisa. Hlavně tenhle je strašně zajímavý. Málem mi ho sebral jeden kluk! :D já Dámu ubránila :D