BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


38.Kapitola-Co tady děláš?

6. ledna 2011 v 19:31 | Barunie |  Hollywoodský sen
hollywood
Slibuji, že tohle je poslední kapitola pod 12 let :D tudíž nic s aktem už nebude (snad) :D


Kapitola třicátá osmá-Co tady děláš?

Byla to stará rekvizitárna Hannah Montany. Leželo tam skoro vše, její kostýmy, věci a nejlepší pro nás- její postele! Na jednu jsme si sedli. Jenže mě se chtělo jít ven, na pláž. Popadli jsme osušky. V tuhle hodinu bude jen jedna zátoka prázdná- ta Jakeova! Nasedli jsme do jeho Land Roveru. Bylo mu šestnáct a má řidičák, tak proč ne?

"Dylan mi psal, že s Ivou dělají jednu věc v tvém bytě!" řekl. Tušila jsem jakou VĚC. Dojeli jsme do zátoky.
"Nemám plavky!" uvědomila jsem si náhle. Místo odpovědi si mě přitáhl k sobě a začal mě líbat. Najednou jsme couvali a zakopli. Nečekajíc, stáhl mi tílko i šortky. Odstrčila jsem ho a pomohla se mu svléknout. Nebudu tu jediná nahá!
"Nepřijde někdo?" strachovala jsem se.
"Ne nikdo tu nejezdí!" odporoval. Byl nějaký natěšený. Zrovna párkrát zasunul. Bolest ještě nepřestávala, když jsme zaslechli něčí kroky. Písek byl nesnesitelný, ale tvář, jež jsme uviděli, byla ještě nesnesitelnější.
"Ty běhno jedna!" zavřískala Jakeova matka. Aby to nevyznělo, že sama spí s Jakem, řekněme, že prostě nás nerada viděla spolu. Zvláště nahý na jejich pláži.
Popadla jsem osušku a rychle se zakryla.
"Mami, co tady děláš?" koukal Jake jako blázen. Nikoho tu nečekal, zvláště ne svou matku.
"Do téhle zátoky jsi bral mě a Avu, když jsme tu byly předchozí prázdniny! Oblékni se, Jakeu, jedeme domů!" nařídila mu
"Ne mami, je to moje holka a já ji tu nenechám!" vzepřel se. Ale jeho máma se nehodlala vzdát. Počkala si, až se oblékne, bylo jí jasné, že nebude stát nahý před ní! Natáhl si kalhoty a ona ho odtáhla směrem k parkovišti. Donutila ho řídit. Zůstala jsem v zátoce sama, s trikem svého kluka.
Tak jo, mobil s sebou mám. Dokážu si přivolat pomoc sama!
Totálně vybitá baterka?!

Pohled Ivy:

Leželi jsme s Dylanem v posteli. Jen přikrytí peřinou.
"Ahoj!" zavolali Cole a Michelle z chodby. Dobře jsme věděli, že se oni spolu vyspali už na té akci. A nevybrali si žádné romantičtější než pánské záchodky.
Bylo sedm hodin. Šest hodin už byla Bára pryč. Copak Jake nemá dost?
"Čau!" pozdravil Moises a v závěsu byla Patricia. Je tady nějak moc párů. Pořádáme snad grupáč?
Najednou někdo zazvonil.
"Halo?" řekla jsem do sluchátka. Pochopitelně již oblečená!
"Smím dál?" ozval se povědomý hlas. Zazvonila jsem bzučákem. Jake vtrhl do dveří, odemlel pozdrav a málem vyrazil Barbařiny dveře.
"Kde je?" zhrozil se
"Myslíš sestra? My mysleli, že je s tebou!" odpověděla mu Míša
"Byla! Už na začátku toho…přišla matka a odvezla mě- bez ní!" vysvětloval rychle
"Nezavoláme 911? Navrhl Cole
"Vydáme se ji hledat!" strachovala se Michelle
"Naposledy jsme byli v mé zátoce, ale už před dvěma hodinami!" popisoval Jake. Okamžitě jsme se rozeběhli k autům. Páry nasedli do aut, jen Jake jel sám. Stmívalo se pomalu. Hledali jsme do osmi a bylo pološero. Holka by už nebyla venku. Rozhodli jsme se, že pokud zítra nedorazí, zavoláme policii, nebo ještě líp, CIA.
Náhle Cole strhl volant a prudce zabrzdil. Auto sice jen ťuklo do patníku, ale vystoupila Michelle s trochu hlubší ránou na hlavě. Všichni se běželi podívat, co zavinilo nehodu.
Dívka ležela na silnici. Hnědé vlasy byli celé zpocené. Měla zavřené oči. Patricia konstatovala, že slabě dýchá.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikusqa Nikusqa | Web | 6. ledna 2011 v 19:44 | Reagovat

hm...sot zaujmave...aj ta plaz...ja som myslela že sa od smiechu neviem čo :D až na ten koniec...to si ty na tej ceste??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama