BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Cimorelli-Firework

23. ledna 2011 v 0:14 | Barunie |  Hudební recenze

Skupina se skládá ze šesti sester- Christine, Catherine, Lisy, Amy, Lauren a Deni. Poslední jmenovaná se přidala až v létě minulého roku. Osobně nechápu co tolik vidí na Justinovi Biebrovi, když je tolik písniček. Ale nechme toho. Nejradši mám Lauren (s mašlí) a Lisu (úplně vpravo v černých šatech, jestli jste nepochytili kdo to je :D). Věříte že Lauren je jen 12? Tipla bych ji na 14 nebo 13.
Výběr jejich písní je krásný, dokáží to zazpívat bez nástrojů, akorát Lauren a Deni se občas strašně předvádí. Jinak pocházejí z 11 dětí (šest holek a pět kluků) chápte to? :D A ted jsem je celou dobu poslouchala takže jdu spát :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama