BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Kapitola první- Dopis od Bena

8. ledna 2011 v 0:02 | Barunie |  Nikomu nevěř...
nikomu nevěř
je pozdě :D a mě se chce spát :( jenže chodím spát až o jedné hodině! :D nee dneska půjdu spinkat dřív. Jen mě se podaří se opřít a rozpůlit přitom židli :D sladké sny a nebo dobré ráno :P ♥ 

Kapitola první- Dopis od Bena

Ten den jsem přišla jako obvykle domů- malého bílého domečku se zahradou, bazénem, kytkami…
Včera mi bylo super úžasných šestnáct. A dnes je to deset let od úmrtí rodičů.

 Měly jsme s Hallie vyrazit na hřbitov (ano své tetě říkám jménem, a neříkám jí této Hallie nebo tak nějak), zapálit svíčku, povzpomínat. Je tam jen náhrobek s jejich jmény, těla se nikdy nenašla.
Už od zastávky autobusu jsem běžela. Prý mám sportovní nadání po tátovi, a také jeho vlasy. A zelené oči a inteligenci mé skvělé mámy.
Přiběhla jsem k poštovní schránce. Už dlouho čekám na dopis od Bena. Jeho rodiče byli s těmi mými, když… zkrátka jsme oba dva sirotci. Je sice počítačový expert, má strašný vychytávky atd., ale my si vždycky posílali dopisy. Tuhle tradici jsme neopustili, i přestože na sebe máme e-mail, ICQ, Skype atd. Volal, že přijde překvapení! A já byla strašně zvědavá.
Asi jsem se ještě nepopsala. Mám dlouhé vlasy, někdy se zdá, že až černé, ale ne tu chemickou černou. Tohle je přírodní. Jinak jak jste asi pochytili, mám zelené oči. Sportovní postavu, velké ňadra (po mámě!) a prý drzý jazyk. Ben byl totiž vždycky lepší než já, ve všem! Asi nejsem tak slušná jako rodiče. To jsem pochytila od Hallie!
Takže se vrátíme zase ke mně u schránky ano? Přeskočila jsem nějaké účty, blahopřání k narozeninám i kondolence. Nakonec jsem objevila menší obálku, nadepsanou Benovým škrabopisem. Nadšeně jsem ji otevřela rovnou před schránkou.
"Ahoj Eleno, ten dopis co je v tomhle dopise dej tetě Hallie. Za žádnou cenu ho neotvírej ty! Znám tě!
Vážně ho neotvírej, El (tak mi říkal, když jsme byli děti!). Hallie bude vědět co s tím! Ale všechno nejlepší! Neboj, myslel jsem na tvou zálibu v botách! Řekl jsem messengerovi, ať krabici nechá pod první tújí zleva! Víš, co to znamená! Tvůj Ben!" přečetla jsem. Dneska byl nějaký stručný. A to se mi chvástal kdovíjaké to nebude překvapení pro mě! No zkrátka jsem šla pro tu krabici. Nikdy nezapomněl, že já nerada vysoké podpatky! Daroval mi černé boty, které vypadaly jako conversky- jenže to nebyly conversky!
Usmála jsem se a vnikla do domu. Tašku hodila bůhvíkam, byl pátek!
"Hallie? Musíme jet! Tohle ti přišlo od Bena! Zdůrazňoval, že to smíš otevřít jen TY!" podala jsem jí dopis. Byla jsem pěkně otrávená, že jí napsal delší dopis než oslavenkyni!
Hallie rychle přejela očima list. Pak se zhluboka nadechla a zavolala si mě k sobě.
"Zlato, víš, že dneska je 10 let od smrti tvých rodičů?" začínala známou větou
"Jistěže to vím!" odsekla jsem. Věděla jsem to přesně!
"Řeknu ti pravý příběh tvých rodičů, bez jediné lži! Totálně pravdu. SIO trvala na tom, že minimálně deset let se nepoví pravdivý příběh, tudíž se ochránili všichni, kdo o něm nevěděli. Včetně tebe, ale ty jsi už velká holka a pochopíš to," začala pár větami. Pak mi převyprávěla příběh, který jsem vám vylíčila já.


 to jsou ty boty♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shee-chan Shee-chan | E-mail | Web | 8. ledna 2011 v 2:25 | Reagovat

UPOZORNENIE: Tento komentár bude zložený z poklôn a samého chválenia, pretože neviem pridávať konštruktívnu kritiku.

---

Prvá poviedka ktorú od teba čítam a je geniálna :DXD Strašne sa mi páči dej, je taký, pútavý, zaujímavý. Som veľmi zvedavá ako to bude pokračovať, myslím že dosť napínavo.Bude to určite skvélé :) Rozmýšľam nad tým že si od teba teraz ešte niečo prečítam ale keď sa tak pozriem na čas je celkom neskoro :DXD takže ďalší môj komentár čakaj zajtra :)XD (dúfam že neotravujem) :D

2 TJ TJ | Web | 12. ledna 2011 v 22:09 | Reagovat

No teda! Zatiaľ to vyzrerá úžasne! Btw, krásne topánky <3 ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama