BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Prolog Tajemné usedlosti

30. ledna 2011 v 15:13 | Barunie
První horrorovka :D nevím jestli budu pokračovat bojím se svých nápadů :D ale mám to dokonale promyšlené ;)

Jen co jsem se podívala na křehkou blondýnku, bylo mi jasné, že se tam stalo něco…nesprávného.
"Víte, já jsem tam ani nechtěla! Jenže všichni se už sešli, tak proč kazit zábavu?" zavzlykala.
"Já vám rozumím! Co se stalo?" vyptávala jsem se jí.

"Nic moc si nepamatuji. Jen velký strach, už jen jsem to zahlédla."
""TO" je ta usedlost?" zeptala jsem se opatrně. Jackie Grantová byla atraktivní šestadvacetiletá blondýnka, úspěšná studentka práv, zasnoubená s Tomem Flatcherem. Tedy do doby než se s přáteli vydala do usedlosti v západním Walesu. Krajina ze začátku byla krásná, nic moc civilizace, ovce, vzácné rostliny a ptáci. Ubytovali se v nejmenším městě Velké Británie- v St. Davidovi. Zpočátku chodili na túry, obdivovali přírodu…ale pak narazili na starou usedlost někde v kopcích Walesu a rozhodli se, že přečkají pár nocí. Když dorazili do zmiňované budovy, začala taková bouřka, že to vypadalo, jakoby se nebe roztrhlo. Nejdříve to bylo v pohodě, svítili si svíčkami v lucernách, zatopili si otevřeným ohněm. Tedy snažili se, aby nic nezapálili.
Brzy odešli spát. Jenže asi v půlnoci je cosi probudilo. Nic se nedělo, takže zase sfoukli svíčky a snažili se usnout. Když v tom Willovi (takovému tichému člověku) ruplo v bedně. Vyběhl ven jen v trenkách a tričku. Katie, jeho dívka, se za ním rozeběhla s dvěma kluky. Dlouho se nevraceli, a tak i ostatních pět lidí se vydalo ven. Stále pršelo. Jackie si pak dlouhou dobu nic nepamatovala. Vzpomínala si jen na nějakou studnu nebo co, jak se koukala na Willovo tělo v ní celé od krve a roztřesenou Katie, která se v zápětí vrhla do hloubky za ním.
Ve zbytku noci se nic závažného nedělo, nikdo ale nemohl usnout. Hned druhý den se chtěli vydat zpátky do St. Davida, jenže bouřka je definitivně uzavřela od zbytku civilizace. Přežili do asi pěti hodin večer. Když tu Gigi začala ječet- Josh napadl s nožem v ruce Julii. V očích měl čilé bláznovství. Ostatní se ho snažili uklidnit, jenže on ohrožoval celou skupinku.
"Jak to dopadlo?" zajímala jsem se. Jsem novinář, ale city mám. Nechtělo se mi ji týrat, jenže chtěla jsem ten článek- má poslední šance na uchování si práce.
"Zabil Julii i Gigi. Všichni se zabili… já si na to nepamatuji! Nepamatuji!"
"Vážně nic?"
"Ten chlap! Seděla jsem venku, byla jsem prochladlá a déšť mi to ztěžoval!"
"Co udělal chlap?"
"Pohladil mě po tváři a řekl, že čekal někoho jiného!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama