BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Takové hluboké zamyšlení

28. ledna 2011 v 23:09 | Barunie |  Jednorázovky

Takže je to asi takhle: Dneska jsem trošku přemýšlela nad tím, co se mnou bude. Jasně obchodka ujde, vejška žurnalistiky to je moc hezký…jenže je to opravdu život, který chci?Uvědomím si základní fakta: Píšu dobré povídky, jenže…srdce mi trošku táhne k herectví…aby ne. Doma je to celá kopa, sestra snad udělá talentovky…
Víte co? Já se stejně na herečku nehodím! Nemám pevný zadek jako Jennifer Polez, ani dokonalý hlas jak Selena Gomez, ani famózní styl jak Leigton Meester, ani neumím tančit jak Bella Thorne…
Jen povídky jsou to kam odcházím, když zmrvím nějakou věc a spolehlivě mě dokáží uklidnit. Hodím sem tam nějakou vtipnou hlášku, vymyslím si totálně napínavou zápletku (kterou ovšem nedodržím a píšu něco úplně jiného) a nakonec nechám otevřený konec, protože mě nic jiného nenapadá…a právě tahle rozmanitost dělá z povídkáře tajemnou osobu a z povídek napínavé trháky. Nemusíte být dokonalý, abyste měli úspěch. Stačí talent a skvělý nápad. A stačí trošku zahledat a najdete úžasné spisovatele (AndyCullen, Vea Bazisey, Princessa Pee <vlastně celý writtim>…musím pokračovat?) a někdy se s nimi i spřátelíte a sdílíte podobné názory. Jste zkrátka naladěni na stejnou vlnu.
A třeba najdete v sobě talent i na filozofii (Náhoda je svině, když potkáš takový svině, Barunie, někdy před prosincem roku 2010) a pak vás to bude děsně otravovat. ( :D)
Nějaký důvod, proč tohle píšu? Abyste si uvědomili, že ani spisovatelé, ani herečky, ani zpěvačky, ani modelky, ani nikdo jiný není dokonalý. Stačí se mít rád, takový jací jste (popřípadě nesedět na zadku a něco dělat, když chcete být jiný) a život jde lépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AndyCullen AndyCullen | 29. ledna 2011 v 10:23 | Reagovat

Pátej syn z Ibswichu...to je z hororu Síly temna, vidělas je?

2 Princessa Pee Princessa Pee | Web | 29. ledna 2011 v 16:12 | Reagovat

Ahojky,mnu já nevím ale mě ten design sedí..ikdyž je pravda, že když jsem byla na našem domácím počítači, tak to také nesedělo.. mnu tak já nevím,čím by to mohlo být..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama