BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Třetí kapitola- Jsme poctěni, slečno Momsen!

8. ledna 2011 v 23:19 | Barunie |  Nikomu nevěř...
nikomu nevěř
Radši přednastavujem :D co kdybych sem dneska nemohla?!


Kapitola třetí-Jsme poctěni, slečno Momsen!

Nakonec jsem souhlasila. Jen kvůli rodičům. Ani si nemyslete, že kvůli Benovi! No možná trošku… asi bude fajn zase spolu strávit čas! Jako léto před osmi lety! Tenkrát jsme byli v Kalifornii (připomínám, teď jsme v New Yorku) a my dva odplavali na takový malý ostrůvek uprostřed moře!

Tenkrát mi bylo osm a jemu devět. Nevěděli jsme, jakým směrem jsme plavali, a tak jsme na ostrůvku zůstali. Dostala jsem od něj první pusu (jasně že na pusu, žádné líbání nebo tak něco). Strávili jsme na ostrůvku půl dne bez vody a bez jídla. Hallie a Charlie si všimli, že chybíme, když chtěli odejít. Já byla už dost zoufalá a on mě objal. To bylo přesně to, co jsem potřebovala. A pak přijel člun. Ostrůvek byl totiž dost daleko od břehu, vůbec nechápu, jak jsme mohli takovou vzdálenost překonat.
"Jak jste si to mohli dovolit? Víte vůbec, co vám hrozilo?" křičela na nás Hallie. Když to beru zpětně, někdo se mohl ptát, jak malé děti dokázaly doplavat takovou vzdálenost. Naštěstí všichni měli spíš starost o naše zdraví, takže nikdo zázračné plavání neřešil.

Ale zpátky do mého pokoje. Na druhý den přišel znovu messenger s nadutou obálkou. Nic jsem nečekala, tak co je tohle?! Už vím! Babička Amélie zase posílá svetry a ponožky!
Ale když jsem otevřela obálku, nebyli tam svetry a ponožky. Dlouhý "SEZNAM POKYNŮ", hlásal nadpis na ne zrovna krátkém papíře.
"Vážená slečno Momsen,
                Jsme neuvěřitelně poctěni, že potomek Matthewa Momsena a Taylor Humphey se dostaví na trénování. Nebojte se, ve škole je už vše zařízené. Budete na "různých školách" s individuálním plánem, což znamená asi toto: Dostanete písemku v budově školy, vyplníte ji a výsledky se pošlou Vaší škole. Zbytek tohoto roku ovšem budete trénovat v prostorách SIO a druhý rok půjdete po ASO x. Zde máte seznam věcí, které si s sebou zabalte. Není čas na zábavu. Budete trénovat s panem Benjaminem Robertsem, abyste si na sebe zvykli. Budete partneři. Auto vás vyzvedne ode dneška za týden. Rozlučte se. S pozdravem                                                                           Chtěla byste vědět, co? (SIO)

Ten balíček nebyl uvnitř tak nadutý, jak se ze začátku zdálo. Byla tam kopie smlouvy o mě! Ten zatracený papír, který mě k nim poutal! Pak mě docela upoutala nějaká stříbrná věc. Zalovila v obálce a vytáhla ruku- na řetízku se leskl kruhový přívěšek. Snažila jsem se ho otevřít. Nešlo to snadno. A taky jsem ho neotevřela. Zkoušela jsem to násilím! Prostě se to nechtělo otevřít! Zatracená věc!
"Hallie? Mohla bys sem na chvíli jít?" zařvala jsem. Jo jsme na sebe takovéhle drzé, hnusné, ale máme se strašně rády. Připadá mi, že Hallie je spíš má sestra než tátova.
"Co se děje?" zavřískala na mě z kuchyně. Už zase něco vařila- ona navíc vařit neumí!
"Za týden jedu pryč a nejde mi otevřít nějaký zatracený přívěšek, tož vše!"
"Jaký ztracený příplešek?" odpovídala mi naprostou blbost
"Víš co? Jdu za tebou!" zařvala jsem na tetičku
"Co to máš v ruce?!" zavřískla                        
"Ten přívěšek co mi nešel otevřít!" žalovala jsem
"Ten přívěšek dal tvůj otec tvé matce! Je to pro ženy z rodu Momsenů. Já to dostat nemohla, je to jen pro prvorozené nebo pro ženy prvorozených synů!" obdivovala jen očima přívěšek. Nevěděla jsem, co na něm vidí tak úžasného!
"Co je na něm tak dokonalého? Je to ozdobený kruhový přívěšek, těžký jako…hodně a tady má něco pozlaceného! Nic víc!"
dklds
To je ten přívěšek ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SheeShee zasa šiši :) SheeShee zasa šiši :) | E-mail | Web | 9. ledna 2011 v 0:31 | Reagovat

Berunienka :) To bola nádherná!!! Ja by som si tak veľmi priala ďalší diel, tak veľmi, tak veľmi, tak veľmi xD a strašne som sa potešila že si ho pridala už dnes (včera?) :DXD hádam bude aj dnes, v Nedelu ďalší diel, lebo som napichaná ako to bude :D A akk tu bude tak príď na chat, zasa dobre pokecáme :D

2 Nikusqa Nikusqa | Web | 9. ledna 2011 v 11:46 | Reagovat

waw to je super!!a inac u mna nawebe je uz 4 kapitola tak si mozes precitat ked chces :D

3 Annie Annie | 11. ledna 2011 v 20:57 | Reagovat

kdy bude další díleček pls ?? :)

4 Nikusqa Nikusqa | Web | 13. ledna 2011 v 18:05 | Reagovat

jej ahoj affs obieham!a kukni sa na web moj

5 Twinky Twinky | Web | 13. ledna 2011 v 19:16 | Reagovat

Superné! Ja chcem ďalšiu a čo najskôr :D

6 Vea Bazisey Vea Bazisey | Web | 14. ledna 2011 v 10:42 | Reagovat

Páni, jaký skvost. Chci další a to hned, jinak v pondělí už jdu do školy, je mi lépe, proto jsem také na počítači, tak snad o víkendu něco už přidám, kdyby ne, tak v příštím týdnu už stoprocentně. Zatím se měj hezky. Vea.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama