BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Prolog - Elfí proroctví

15. února 2011 v 16:19 | Barunie a Vea Bazisey |  Elfí proroctví
Z louky pokryté různými voňavými květinami, se ozýval dívčí smích, ale nikdo tomu nevěnoval velkou pozornost. Na louce byly dvě dívky a zvesela se smály, ale pak se spustil déšť a dívky se musely rychle schovat. Zalezly si pod velký kaštan na kraji louky a doufaly, že se z deště nestane bouřka, protože pak by nebyly na moc dobrém místě. Nemusely čekat dlouho a déšť ustal tak rychle, jak se spustil. Dívky se ale stejně rozhodly jít domů, no rozhodly, byly mokré, tak musely. Celou cestu si vesele povídaly a ani si nevšimly, že už jsou skoro doma. Měly to dobré, jelikož bydlely vedle sebe, nikdy se skoro nerozešly, jelikož měly naproti sobě okna pokojů. Dívky nebyly tak normální, jak se zdálo. Nepozorný člověk by si nemusel všimnout zvláštních podlouhlých uší. Když dívky chtěly, hravě si je schovaly za své poměrně dlouhé a husté vlasy. Každá byla jiná. Jedna se zářivě blonďatými s kudrlinkami a ta druhá černé, které byly úplně rovné. Dívky také byly z odlišných rodin, takže byla každá jinak vychovávána. Blondýnka žila sama pouze se svým otcem, který na ní zrovna dvakrát času neměl, zato černovláska měla skoro kompletní rodinu. Byla to zvláštní dvojice. Člověk by si myslel, že elfové mají jen blonďaté jedince. Někteří neměli rádi výjimky a tak se černovlásce stranili. Jenže blondýnka si dělala názor sama a skoro jako jediná se s černovláskou bavila. Občas slyšela něco jako: "Je to prokletí!".
Černovlásku trápilo to, že jí lidé odsuzovali dříve, než jí vůbec poznali. Také jí mrzelo, že se přestávají bavit i s blondýnkou, jenom kvůli ní. Často také byla nevrlá. Raději seděla někde na louce a učila se magii země. Jenže blondýnka se raději bavila s velkou skupinou lidí. Prostě lidomil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katha-chan Katha-chan | Web | 15. února 2011 v 21:39 | Reagovat

těším se na první díl, prolog se mi líbil :)

2 Alisa Alisa | Web | 15. února 2011 v 22:59 | Reagovat

Pekný prolog . :)

3 sju* sju* | Web | 24. října 2011 v 16:45 | Reagovat

píšeš moc pěkně!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama