BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


6. Kapitola- Zaspání!!

13. března 2011 v 12:02 | Barunie |  Baseballová story
Alergii mám jako Lauren. :D nooo takže snad se vám bude líbit kapča :) a já běžím ;) jdu zase ven s kámošema ale až ve tři ale musím uklidit :/ No takže já jdu :P a neručím za sebe :D jsem přeci rychlopsačka ;)))

"Lauren, vstávej!" probudilo mě čísi vřeštění
"Kolik je, mami?" malátně jsem se posadila na postel
"Tři čtvrtě na osm!" odpověděla mi a já se horečně začala oblékat.

"Napíšu ti omluvenku z důvodu zaspání."
"Díky mami, ty mě asi neodvezeš, že ne?"
"Ne bohužel, zlato, jedu úplně jiným směrem než je tvá škola," pohladila mě po vlasech.
Zaplula jsem v rychlosti do koupelny na záchod a vyčistit si zuby. Přeběhla jsem po schodech dolů do kuchyně a nasypala si Nesquik s mlékem.
"Omluvenku máš u sebe na stole, omluvenou máš první hodinu a byla jsi u doktora, nevím, něco si vymysli. Jo už to mám, byla jsi u alergologa a ať ti to všichni věří!" zakřičela na mě máma a její blonďaté vlasy, které se od těch mých hnědých už nemohly lišit více, zmizely v prostoru auta.
Dobře mám hodinu a nějakých pět minut…
Zazvonil mi telefon
"Lauren? Kde vězíš? Domlouváme taktiku!" hlásila Sophie
"Kde vězím? Zaspala jsem, Kerrový řekni, že jsem u alertamtoho…" (Kerrová je učitelka angličtiny, tady v Londýně ji potřebujete)
"Myslíš alergologa."
"Jo přesně toho myslím!"
"Takže přijdeš na druhou hodinu? To budeme mít Gomezovou na španělštinu a třetí máme Lefebrovou na francouzštinu. Jak já občas nesnáším naší vícejazyčnou školu!" postěžovala si Sophie
"Já mám druhou hodinu dějiny," zkontrolovala jsem si rozvrh
"Jo já vím. Se Samem, Charliem, Elisou, Edem a Martym!"
"Jo a ty máš španělštinu s Camillou, Jimmym, Adamem, Dannym a Danni!"
"Jo přesně tak, hele přichází Kerrová, takže třetí hodinu na francouzštině!"
Já se zvedla a šla si vybrat oblečení. Nakonec jsem si vzala docela staré světle růžové tričko a přes něj košili s krátkým rukávem laděnou do žluta a modré a růžové pruhy vytvářely kostičky. Ještě uplé džíny. Namalovala jsem se jen tak malinko pro efekt. Nepotřebuji vypadat jako štětka.
Vzala jsem si conversky kotníčkové šedivé a mikinu stejné barvy. Ještě vesta, sportovní taška na ramenou Adidas a jde se!
Dobíhala jsem na autobus. Je to trochu v jiné části Londýna, než kde já bydlím.
Pár lidí se po mě podivně podívalo, co dělám tak pozdě v autobuse. Já miluji tyhle červené busy!
Vystoupila jsem skoro před mou školou. Měla jsem asi ještě deset minut než zazvoní na přestávku a nechtěla jsem vysvětlovat Kerrové, že jsem byla u alertamto, když jsem tam nebyla. Mám pocit, že je nějaká vědma nebo tak něco.
Sedla jsem si na lavičku a pozorovala procházející se lidi. Moc jich nebylo, ale zato bylo zajímavé, když viděli, že já si jen tak sedím, zatímco oni pospíchají.
"Slečno, proč nejste ve škole?"
"Co prosím?" probrala jsem se z koukání do blba. Nade mnou stál strážník.
"Proč nejste ve škole?"
"Víte, byla jsem u alergologa. Mám alergii na augumentin a nedávno mi augumentin podali. Musela jsem pro potvrzení do školy."
"A máte to potvrzení? Aby jste mi nelhala!"
"Nemám ho bohužel s sebou! Máma ho předá škole, když si bude přebírat přihlášky na střední školu. Mohu vám ukázat alespoň omluvenku?" zeptala jsem se
"Měla by jste!" odpověděl pevným ale i laskavým hlasem. Evidentně mi nechtěl dělat problémy. Vyhrabala jsem omluvenku v žákovské a oddechla si. On se podíval a propustil mě
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 baruu-blog baruu-blog | Web | 17. března 2011 v 18:14 | Reagovat

Hezky napsané...něco podobného udělala moje mamka...jednou jsem zapsala a do omluvenky mi napsala že jsem byla na očkování :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama