BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Podivná dovolená 1/2(až tří)

3. března 2011 v 18:44 | Barunie |  Jednorázovky
"Přinejmenším je to divné!" pomyslela si Tereza. Nedávno se vydala se svými nejlepšími kamarády Kryštofem a Ondrou do slunného Řecka. Lákaly ji antické stavby. Obdivovala řeckou mytologii.
A kluci obdivovali těla turistek. Sice dopoledne povolili návštěvy památek, ale odpoledne si vydobyli čas u moře až do večera. Pak se šli bavit do jednoho blízkého klubu.


"Hele, Ondro, támhlety dvě!" ukázal Kryštof na dvě polonahé slečny.
"Ahoj!" pronesla jedna z nich spisovnou angličtinou, když uviděla, že na ně blonďatý mladík ukazuje.
"Ahoj!" plaše se usmál Kryštof.
"Jmenuji se Kristina, je mi devatenáct a tady Katarině je sedmnáct," ukázala na černovlasou holku, vyhublou skoro až na kost.
Tereza se podívala na své kamarády. Ondra, devatenáctiletý kluk, jehož vlasy udržovaly pravidelný hnědý rozcuch. Kryštof měl svou osmnáctku za sebou a ona sama nedávno oslavila teprve sedmnácté narozeniny. Všichni se setkali na střední, Ondra byl o rok výš, ale Kryštof ho znal už z dřívějška, a tak seznámil Terku i s Ondrou.
Tereza měla podobné vlasy jako Katarina, akorát o něco světlejší a ženštější postavu.
Katarina vypadala jako porcelánová panenka. Blonďaté kudrlinky, světlá pleť.
Kluci se dali do řeči s Kris, ale Katarina se podivně dívala na jejich krky. Ale ne, pomyslela si Tereza, určitě je to jen mýlka.
Strávili blbnutím na pláži zbytek dne a večer se rozloučili. Ale ne na moc dlouho. Podivně se potkali na další pařbě v klubu. Po těch kecech, jako že je velká náhoda, že se zrovna tady setkali, se šli ovšem bavit, pít a tančit. Jakoby to bylo automatické, Kryštof byl s Katarinou a Ondra se starší Kristinou. Tereza se divila, že taková zvláštní změna, která nastala, může proběhnout tak rychle.
"Hele, co kdybychom šli k nám? Máme pronajatý dům na pláži, a jsme tam samy!" navrhla Kristina.
"Ty ne!" jakoby sykla Katarina Terce rovnou do hlavy a Katarina sama prohlásila: "Theresa si ještě musí vzít kabelku, půjdeme napřed!"
Dívka zůstala stát s otevřenou pusou.
"Kamarádi se chovají divně?" ozvalo se jí těsně u ucha.
"Děsně divně," odpověděla a následně se otočila. Před ní stál modrooký, světlovlasý (ale nepleťte si to s blonďatou) kluk okolo osmnáctky.
Kluk nic neřekl, jen mrštně skočil za Terezu a přiložil své dlaně na její oči. Dívka chtěla protestovat, ale v mysli se jí promítly obrázky krveprolití, jehož pachateli nebyly nikdo jiné než slečny, které potkali dnes na pláži. Kluk popadl napůl omráčenou dívku za ruku a nasměroval ji k východu na pláž.
"Jak se jmenuješ a jak jsi udělal to v klubu?" zeptala se Tereza
"Christian a to druhé si ponechám pro sebe." Oba dva se rozeběhli. V domě se nesvítilo, a proto vyrazili dveře.
Najednou se se skřípěním zavřely.
"Už jsem tě čekala bratříčku!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama