BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Duben 2011

4.Kapitola - pobavená jiskra v očích

8. dubna 2011 v 14:21 | Barunie |  Elfí proroctví

Ahoj :) zase jsem se činila :D no omlouvám se já přes týden nemám počítač a mám jen mámy víte? Takže tady je nová kapitola ;)

"Tohle není šoloko mokoko!" trval na svém Falin
"Jestli to není, tak si dělej snídani sám!" odbyla ho Lianee. Falin sklapnul, ale bylo na něm vidět, že by nejradši vylil mléko na hlavu Lianee. To samé Räila.

Reklamy

3. dubna 2011 v 17:42 | Barunie |  Takovýty blbosti, co nikoho nezajímaj
Takže poněvadž se mi nechce na reklamy odpovídat: Nehlásnu ti, je mi to jedno... tak sem zapište svou reklamu a já to budu tolerovat a možná i hlásnu jo? Ale nepočítejte s tím! Mě se třeba prostě nechce a mám svý práce dost takže se omlouvám, že to musím psát takhle. Já totiž NECHCI aby někomu mázli blog jen kvůli reklamám, takže prosím vás, reklamy fakt jen pod tenhle článek ju?

3. kapitola- Probuzení

2. dubna 2011 v 20:24 | Barunie |  Elfí proroctví

"Jesse?" udiveně pohlédla klukovi do tváře, když sešla dolů
"Pšššt! Falin nesmí vědět, že jsem tu. Budil mě, jak pavián! Mlátil mi do hlavy jakousi větví a řval: Mám tě, trole!"
"Malý Falin, neustále by jen chránil zem před troly!" usmála se něžně Oceän.

Skvělá hra na nudu :D

2. dubna 2011 v 15:08 | Barunie |  Takovýty blbosti, co nikoho nezajímaj
Je to dobrá hra máte vlastní letovisko, kde si stavíte hotely a staráte se o turisty :D


Chcete se na něco zeptat??

2. dubna 2011 v 11:15 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj :) dobré ráno druhého dubna. Včera byl Apríl vidte? Já napálila svou sestru :D
No ale jsem tu ohledně toho, že se mě jakási Annie (nemá žádnou stránku :D) zeptala jestli bude další kapitola Elfího proroctví.
Milá Annie, já opravdu nevím. Píši to s nově přejmenovanou Valou (Vea Bazisey) která se přestěhovala na vivo-bene.blog.cz a ještě jsem se jí neptala. Ráda bych, domluvím se s ní a když tak budu pokračovat sama jestli milá Vala dovolí. A jestli ne tak holt EP zanikne. A to bych nerada. Domluvím se ní. Čekej, Annie!! :)

A vy ostatní. Jestli se chcete na něco zeptat, tak pod komentáře. Budu moc ráda :)

Jo a ještě děkuju že se vám Den kdy slunce zašlo tak líbilo. Je to vážně skvělé! Byl to jen nápad nadpisu a já na to prostě vymyslela nějaký rýmy a nemyslela jsem si, že vás to bude zajímat :))

Den kdy slunce zašlo

1. dubna 2011 v 16:19 | Barunie |  Jednorázovky
Nevím kam to dát :D je to moje první vážná poezie :)) takže snad se vám to bude líbit. Nikdy více jsem poezii nepsala a ujišťuju vás že je 100% moje i když jsou tam taková slova jako: jest atd. Mějte se a see you soon!! :)


V den kdy slunce zašlo
Jedno malé děvčátko si cestu k matce našlo