BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Červen 2011

Cee Lo Green ft. Gwyneth Paltrow - Forget you

28. června 2011 v 16:48 | Barunie |  Hudební recenze

Bože tohle mě rozsekalo! :D Nejvíc jak Gwyneth: I really hate your ass right now a Cee Lo: I hate you too! :D to mě rozsekalo nejvíc :D jo nečekejte žádnej zázrak je to hlavně vtipný :D Vim že se to sem moc nehodí, ale já písničku Forget you miluju :3 od obou tak mě zajímalo jak to bude vypadat když budou spolu :) co myslíte?

Že by má sestra?

27. června 2011 v 21:43 | Barunie |  Kreslím!
Jo už to tak vypadá, že každej, kdo mě naštve, si vyslouží portrét :D začala jsem s tím dneska u svý sestry. Nos má sice nedokonalý, zato se mi povedly vlasy :D Mě se ten obrázek líbí :)
No a jinak...vy strašně rádi přidáváte komentáře vidte? :D já vím, není to povinost, ale mě by to potěšilo...
Hlavně jak si některá Affka dávaj pravidla a pak je samy nedodržujou :D to miluju zlatíčka! ♥
Čekám jen na chvíli kdy máma řekne: "Jedem do knihovny!" Mám tam totiž důležitou schůzku - Hunger Games :) podle Yanny je to úžasná kniha, tak nechci bejt pozadu :P

Sny, které stojí za to!

27. června 2011 v 18:03 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj. Už jsem zdráva. Krev mám dokonce dokonalou, podle slov sestřičky, tákže je mi fajn. Ale nechtěla jsem psát o mým zdravotním stavu.
Předevčírem se mi zdál sen. Zkrátím to, protože už to píšu už potřetí a ne a ne se mi to uložit :D
Chodíme s partou do divadla. Hodně kamarádů tam hraje. Byl tam i jeden kluk, kterej mě moc nemusí. Chtěl mi něco říct a když jsem se otočila, dal mi pusu na čelo. Koukali jsme na sebe překvapeně. Pak mi řekl, že bude čekat před vchodem do divadla. a odešel kam říkal. Já musela ještě něco říct kamarádovi, ale když jsem ho pozdravila, tak jsem se probudila, s úsměvem na tváři a s myšlenkama "co to mělo sakra být" v hlavě. Bylo mi líto, že se nikdy nedozvím, co bychom s tím klukem dělali, co by mi říkal a tak dál. Já říkám jen jedno - noci mám většinou bezesné, ale když se mi sen zdá, stojí opravdu za to! Nevím čím to je. Pamatuju si, že vždy to takové bylo. Vždy jsem o svých snech pak přemýšlela ještě dlouho a litovala, že nikdy nezjistím, co mělo následovat. Budík je svině. :D

Nemocná...

23. června 2011 v 12:22 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahojík :)
Takže mám antibiotika na tři dny...v červnu. Bolí mě hlava, kašlu jako...hodně a mám věčně ucpanej nos. Jo a včera jsem měla teplotu asi 38, která se radši přes noc srazila.
V sobotu jsem měla jít ven s kamarády někam do noci se toulat, jenže bohužel...asi nepůjdu kvůli debilním antibiotikům.
Jo a ještě jsem si prošla 15letou prohlídku a nemohla jsem přečíst poslední řádek s těma titěrnýma písmenkama. Takže ještě si navštívím očaře :D boože :/
Taky jsem si myslela, že když budu nemocná, tak že teda aspon něco napíšu, jenže jsem unavená! :D
Jo pokouším se dodělat jednu rozepsanou kapitolu Nikomu nevěř..., ale nějak nemám nápady. Mám nápad! jestli se chcete zapojit do vytvoření povídky, můžete pod tento článek napsat nějakej svůj nápad. Nemusíte to rozepisovat, jen, že byste mi moc pomohli :) přemýšlejte o tom. Momentálně Elena a Ben jsou v hotelu, takže jestli vás vážně něco napadna, nestydte se a pište!
A já se jdu najíst, mám hládek :D
Nemocným i zdravým zdar!!

Věřím...

21. června 2011 v 21:48 | Barunie |  Jednorázovky
Věřím, nebo spíš chci věřit, že život má nějaký smysl. Že osud každému nadělí, co si zaslouží. Že žádný den nebude ztracený. Jenže co když osud nenadělí? Co když život žádný smysl nemá? Co když přeci jenom dny budou ztracené?
Z vlastní zkušenosti vím, že šanci dostanou ti oblíbení, hezcí a zkrátka ti, kteří se považují za vznešené. Ale jak mi vysvětlíte, že holka - bohatá, rozmazlená, jako nic moc ksicht - a má navíc skvělého kluka, a kdežto někdo jiný - obyčejná, hodná, docela i hezká holka - stále nemůže toho vyvoleného najít?
Věřila jsem, že kamarádi vás nikdy nezradí a když odjíždíte, tak vás vyprovodí, jenže pak jsem narazila. Kamarádka mi slíbila, že mi dá před autobusem sbohem, jenže nedorazila. Psala mi SMS, že se moc omlouvá, ale jela s klukem na Barrandov. Myslela jsem, že ji zabiju. Jo a pak jsem tomu klukovi psala, jestli spolu chodí, že jim to přeju. Jo, věřila jsem, že kamarádi nedají soukromé SMSky přečíst jiným lidem. Chyba! Zase jsem narazila. Milý kluk to nechal přečíst všem společným kámošům.
Stále na pár věcí věřím. Na magii, co je mezi námi, na rodinu, která vás nezklame, na to, že každý má v životě šanci a že je jen jedna. Když ji promrháte, máte smůlu. Že by se mohly alespon některé sny vyplnit. Že by každý mohl potkat toho pravého. Že bych se už mohla zastavit, jinak vám tu vypíšu všechny své pocity.

A ještě na jedno věřím - že přestože nejste hubení, krásní, oblíbení, můžete být šťastní a úspěšní. Stačí neřešit blbé narážky a jít si za svým cílem ;)

Magie - existuje i mimo příběhy?

21. června 2011 v 16:34 | Barunie |  Občasná témata týdne, která za to stojí
Nepíšu moc často na téma týdne, ale tohle téma mě zaujalo, a tak jsem se rozhodla že si ho přece jenom napíšu.
Magie je pro mě něco, čemu chci věřit. přestože vím, že není, pro mě někde je, je někde schovaná v koutě Země. Nechává se vypouštět příběhy, které trochu odtajňují její pravou podstatu. Podle mě je magie něco nespoutaného, co se možná skrývá, ale stejně tu někde je. Magie je v naší fantazii, v každodenním životě také, protože je magické už jenom to, že žijeme. A přestože se mezi námi neukazují víly, elfové nebo draci, museli tu být! Někdo si jen tak nevymyslí obrovské zvíře, ladnou bytost se zašpičeťalými uši nebo mrňavou slečinku, která kouzlí. Třeba se ten magický svět, ke kterému mě srdce táhne, jen někam přestěhoval. Co když je pod zemí? :D
Nevidím nic magického na petagramech, věštkyních nebo tak, to mi nepřijde zajímavé, já miluji kouzla jako taková, bytosti, chtěla bych nasávat vůni magie, a víte, co mi k tomu dopomáhá? čtení. Díky nim můžete zažít pocity štěstí, bezmoci nebo smutku. Stačí si ve své fantazii představit příběh, přiřadit si vůni, vžít se do postav a pocity jsou tu. Je to prostě magické :)
a

Cody Seven ft. Doble J - Potřebuju prachy

19. června 2011 v 20:04 | Barunie |  Hudební recenze

Ahoj. Po dlouhé době zase jedna hudební recenze. A to na písničku mého známého, Codyho Sevena a jeho bratrance Double J. Tento kluk (Cody) vyhrál Garden Match vol.4, kde jsem byla a byl skvělej! Tahle písnička se mi líbí. Chtěla jsem, aby jste o něm něco věděli, protože si myslím, že Cody má velkou šanci prorazit. Je to můj názor a mělo by to tak být.
Jinak ten "refrén" možná poznáte, překvapivě z písničky I need a dollar od Aloe Blacca. Obdivuju ho, protože si texty skládá sám, hudbu taky. určitě se koukněte i na jeho další písničky, doporučuju "Nuda", "Jo si lepší, já to vim", "Nejsem džentlmen" a další. Tuhle pecku si pusťte a nepustí se vás! :))

8.Kapitola - Nákupy

19. června 2011 v 12:15 | Barunie |  Nezbytná

Ahoj :) Včerejší noc byla úžasná! Divadlo, house party...strašně libová noc :D takže si užijte kapitolu a já se musím učit :/


"Alysso?" zeptala se mě Nina
"Ano, Nino?" odpověděla jsem otázkou
"Proč tě Nyx vybrala?"
"Co já vím? Nezjevila se mi a neřekla: Tak Alysso, jsi upírka, ty, čtrnáctiletá holka, bude nejmladším mládětem na celým světě!"

Jsem tu na skok.

14. června 2011 v 20:00 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj.
Dnes se cítím jako přejetá. Prostě mě bolí hlava, jsem unavená a není mi zkrátka dobře. Když vstanu trochu se motám a bolest pulsuje ve všech částech mého mozku.
Jinak, vážně vím, že jsem dlouho nepsala a mrzí mě to. Momentálně zkouším jednu nejnovější báseň předělat do textu písně, protože mám jednoho známého, který rapuje, takže tak.
Mimoto jsem potlačila svou nechuť a začala číst Eragona. Brrr...tuším že se zase ve mě něco zlomí a já to nedočtu! Tolik se nudím!
Jahody...to je ta pravá chuť léta, zážitků a volna. Už aby to bylo :) jo tedka máme zkouškový období a zítra píšem matiku, takže do konce týdne jsem zaměstnaná! :(
A bolí mě pořád hlavinka. Jdu si připravit tašku na zítra a pak zalehnu k Eragonovi...možná :D

Takže....

11. června 2011 v 13:37 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
víte že momentálně nemám moc nápadů na povídky? JO? Takže dneska se donutím a zasednu k druhému počítači a něco napíšu. Vlastně už vím co, Nezbytnou, ta šla docela na odbyt :D:D
Jo jinak včera jsem byla v divadle. ZASE :)) a příští týden v pátek jdu zas. Na něho. I když včera jsem se s ním bavila, jako kamarádka. Já jsem tak blbá! Já mu ještě ukázala kde ostatní sedí, mohl sedět u mě :D :D no ale nakonec jsem se s ním bavila. Pořád na mě s kamarádkou svítil nějakou beterčičkou, jo ta kamarádka je vlastně jeho holka, takže se to stupnuje. Ale oni nechtějí aby to všichni věděli, jenže všichni to přesto ví :D:D
Náhodou to bylo dobrý, do noci se poflakovat venku :D
Takže se jdu donutit něco napsat...uff...snad mě něco napadne, ten počítač jsem nezapla asi měsíc :D A na Nezbytnou jsem si nevzpomněla :D

Debilní čtvrtek :D

9. června 2011 v 21:21 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj. Po tom článku s blog 'celebritama' se hlásím ještě jednou. Shrnu co jsem dnes dělala :D takže s dvojčákem jsme musely odnosit židle ze zamčené učebny, do učebny, kde jsme měly ten stánek velethovej :D no naše tři další 'spolupracovnice' nepřišly. Dvě z nich prý zaspaly a jedna byla u táty, takže my jsme jak kreténi vstávaly brzo a ony si vstaly pozdě...no super. Pak jsem brala fotky od učitelky. Mojí s jednou vážně dobrou kamarádkou na kterou jsem chtěla mít vzpomínku, mi ztratila, k tomu nám dala učitele, který jsme vůbec nechtěly. Naštvala mě na celý den. :D no a pak, aniž bych se nadála byla poslední hodina a jak rychle utekla! Pak chvilka s kamarády než přijel bus a pádila jsem domů. Byla jsem líná a tak jsem zůstala doma a jen došla se psem :D já jsem totiž ještě unavená z toho veletrhu.
Jo a tak mě napadlo...máte už někdo brigádu? Myslím domluvenou na prázdniny. Budu hledat, abych si aspon vydělala nějaké peníze sama na sebe a ne že jsem je vyloudila od mamky :)
Takže dobrou noc mládeži ;))
Yanny, za ten den jsem si tě oblíbila a tvé recenze jsou obrovskou inspirací pro přečtení nových knih :)

Blog o sobě? Nový trend?

9. června 2011 v 17:52 | Barunie |  Jednorázovky
Poslední dobou se rozjelo mnoho blogů o sobě samých. První významná byla asi Natalia Sadness, kteoru proslavil Zvídavý dotazník na youtubu. Články měla zajímavé, pěkně napsané, ale videa byla příšerná. Moc se předváděla. Nebyla hnusná, akorát možná moc přemalovaná a afektovaná. Dodneška si pamatuju: "Jááá jsem Natáááliááá Sáádneees, ta blbááá blondýýýnka...."
Nepřišlo mi to vtipné, ale v hlavě určitě něco má. Na gympl by se nedostala, kdyby měla vygumovanou palici no ne?Veletrh snů...

8. června 2011 v 19:28 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj :) já jsem totálně unavená, ztahaná a vůbec všechno mě štve, kromě Pokoušené však? :D
No měli jsme ve škole akci 'Veletrh snů'. Je to o tom, že deváťáci, co odchází, si založí stánek a vymyslí, co v něm bude, nakoupí, připraví místo činu a všecky organizační záležitosti, aby si mohli vyzkoušet jaké je to pracovat v daném oboru. My měli Karaoke kavárnu. Máme Xbox a karaoke na ni, tak to byla jasná volba :) ale obsluhovat, zjištovat kde co mají, tvářit se pořád mile a přívětivě a vůbec nepomyslet na odpočinek je náročné. Jsem unavená jako kotě a zítra mě
rozhodně bude bolet celé mé ochablé tělíčko. Od školy domů jsme tahaly se sestrou 4 plné těžké tašky a vztekaly se a knouraly :D
No zkrátka to zahrajeme tak, abychom nemusely zítra do školy :D:D
A ted se jdu věnovat knížce, je to prostě totálně napínavý! Stevie Rae dělá průšvihy, Zoey je toužebná a plná rozporů, nemluvě o jejích klucích :D:D božínku jsem na konci a nemohu předpokládat co se stane!
A ještě k tomu veletrhu. Ne! Nebudu pracovat v nějaké blbé kavárně. Je to jen jako 'simulátor' :D já budu, a prostě to tak bude, prodávat knížky, ať ot bude jen pro děti nebo fantasy, já budu spisovatelka vy pakoňové. :D:D
A dnes ode mě už nic nečekejte, protože na mě už čeká Zoey Redbirdová ;))

Nové Aff - Yanny

7. června 2011 v 20:49 | Barunie |  ♥ Affs♥
Tuhle dívčinu jsem našla pomocí Krásná.cz. Také se chce stát spisovatelkou, takže jsem zvědavá, co z ní vyleze ;)) Jinak je to takový knihomol :D snad přečte 50 knížek do měsíce :D ale vážně. Když jsem uviděla její blog, upoutal mě krásný lay. Poté 55 otázek pro pravého knihomola (což jsem vyplnila i já) a ted jsem zhltla recenzi na Vampýrskou akademii, což je shodou okolností jedna z knížek, které mám opravdu ráda. Takže bravo, tvé recenze asi budu číst pravidelně. myslím, že máme stejný vkus na knihy, akorát já jsem ještě Stmívání nečetla - přijde mi to, jako monstrozně protlačovaná kniha a nerada bych dopadla jako jedna holka ze školy - přečetla asi pětkrát všechny knihy a to jen kvůli filmu a 'ROBÍKOVI'. :D
Takže to je nové Aff Yanny :)


55 otázek pro pravého knihomola

7. června 2011 v 16:57 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Na yan-ny.blog.cz jsem našla tento dotazík. Tak jsem to také vyplnila. Zkuste to také ;))

1. Oblíbená kniha z dětství?
Nevím. Upřímně, vím, že jsem vždy četla, vzpomínám si na Děti z Bullerbynu, možná na nějakou obrovskou knihu pohádek o medvědech, ale babička nám vždy četla Už budeme hodní o neposlušných dětech, ale nepamatuji se na všechny
2. Co právě čteš?
Pokoušenou, Škola noci 6. Včera jsem tu knihu dostala a už jsem za půlkou! Je to další inspirace pro Nezbytnou ;)
3. Máš právě nějakou rezervaci v knihovně?
Teď ne, ale měla jsem na Tobiáše Lolnesse naposled.
4. Knižní zlozvyk?
Čtu si na záchodě :D ale jako strávím tam i půl hodiny! :D jo a občas si ukoušu nehty :D i když je to nechutné!
5. Co máš právě půjčené z knihovny?
Teď momentálně nemám nic. Knížky, co mě zajímaly, jsem si popůjčovala od kamarádek.
6. Máš čtečku e-knih?
Ani nevím co to je! Nelíbí se mi představa, že bych četla z nějaké elektronické hračičky! Kniha (papírová) je, i když vypadne připojení!

The vampire diaries

7. června 2011 v 14:06 | Barunie |  °°Celebrites°°
Ahoj. Zpozorovala jsem, že strašně lidí sleduje The vampire diaries. Já osobně jsem neviděla ani jeden díl, ale přečetla jsem celou ságu. A ted vám něco povím ;) 1) Elena není hnědovláska, ale blondýnka. 2) Jeremy neexistuje, místo toho je malá sestřička (nebo sestřenka, ted nevím :D)
Teď vám asi beru iluze překrásného Jeremyho, ale je to tak :D já tiše čekám, až seriál se nadabuje a přejde i k nám. Mě totiž nebaví sedět u počítače a čekat až 99% error :D:D
No ale uznávám že Damon v Ianově zpracování je vážně přitažlivý. A že Stefana jsem občas (ale fakt jen občas) jsem četla jako Štefana :D:D
Ale fakt vám radím si přečíst knížky. Někdy vás až překvapí, kolik si toho vymyslí scénáristé ale v knižní podobě to vůbec není! :)

6. Kapitola - Skála

6. června 2011 v 17:36 | Barunie |  Elfí proroctví
Ahojík. Zase po měsíci nová kapitola. S Nezbytnou se ještě dlouho míjet budeme. Nefunguje mi připojení na druhým počítači a chtěla bych mít aspon jeden příběh pohromadě :D momentálně čtu Pokoušenou a určitě to bude další inspirace na Nezbytnou ;)) Užijte si Elfí proroctví, přestože jej nijak nečtete :D

Prolezli na druhou stranu do skály. Ale na druhé straně nebylo černo, jak Jesse předpokládal. Bylo tam jemné matné světlo, k tomu namodralé. Hoch si pomyslel, že někdo musel rozdělat opravdu velký oheň.

Od mého dvojčete Onl/m/sy :)

3. června 2011 v 18:43 | Barunie |  ♥ Affs♥
Víte, ona je vlastně dobrá blogařka, tedy byla. Já obdivovala její výdrž a nápaditost jejích článků, které byly v podstatě o všem. Ano ona odchází ale já přesto věřím, že někdy si nějakej blog zase napíše, protože mít deník, ač veřejný, je dobré :)

Ano to tedy je!
Končila jsem s blogem už mnohokrát..nebo jsem ho prostě pouze pozastavila, ale tentokrát je to něco jiného... Tentokrát je to asi definitivně!

Londýne, chci tě!

2. června 2011 v 21:12 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ähoj. SLíbila jsem nějaký článek na toto téma. No bylo to skvělé! Asi tři ze sedmi dnů jsme jezdili autobusem (jen). Jeli jsme přes Francii s celodenním chozením po Paříži (takže záhul). Jak jsme přijely do Londýna, tak si nás vyzvedly rodinky. Já s kamarádkou jsme dostaly bohaté černochy. Lauren a Joea. Byli v pohodě a docela dobře vařili, ale svačiny? To byl humus kromě nachos co jsme dostaly první den :D:D

Malá blbá holka

2. června 2011 v 17:11 | Barunie |  Jednorázovky

Možná vám přijdu sprostá a drzá, na pokraji zhroucení, jak moc se snažím sebe samu přesvědčit... Užijte si malou blbou holku...


Pravděpodobně jsem jen blbá malá holka. A možná ne. Neuvědomuju si, kolik jsem toho natropila a kolik toho ještě vůbec natropím. Ani si to nechci uvědomovat. Protože pořád asi chci být ta malá holka, který všecko odpustili, jen protože udělala psí očka a měla ten sladký kukuč.