BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Věřím...

21. června 2011 v 21:48 | Barunie |  Jednorázovky
Věřím, nebo spíš chci věřit, že život má nějaký smysl. Že osud každému nadělí, co si zaslouží. Že žádný den nebude ztracený. Jenže co když osud nenadělí? Co když život žádný smysl nemá? Co když přeci jenom dny budou ztracené?
Z vlastní zkušenosti vím, že šanci dostanou ti oblíbení, hezcí a zkrátka ti, kteří se považují za vznešené. Ale jak mi vysvětlíte, že holka - bohatá, rozmazlená, jako nic moc ksicht - a má navíc skvělého kluka, a kdežto někdo jiný - obyčejná, hodná, docela i hezká holka - stále nemůže toho vyvoleného najít?
Věřila jsem, že kamarádi vás nikdy nezradí a když odjíždíte, tak vás vyprovodí, jenže pak jsem narazila. Kamarádka mi slíbila, že mi dá před autobusem sbohem, jenže nedorazila. Psala mi SMS, že se moc omlouvá, ale jela s klukem na Barrandov. Myslela jsem, že ji zabiju. Jo a pak jsem tomu klukovi psala, jestli spolu chodí, že jim to přeju. Jo, věřila jsem, že kamarádi nedají soukromé SMSky přečíst jiným lidem. Chyba! Zase jsem narazila. Milý kluk to nechal přečíst všem společným kámošům.
Stále na pár věcí věřím. Na magii, co je mezi námi, na rodinu, která vás nezklame, na to, že každý má v životě šanci a že je jen jedna. Když ji promrháte, máte smůlu. Že by se mohly alespon některé sny vyplnit. Že by každý mohl potkat toho pravého. Že bych se už mohla zastavit, jinak vám tu vypíšu všechny své pocity.

A ještě na jedno věřím - že přestože nejste hubení, krásní, oblíbení, můžete být šťastní a úspěšní. Stačí neřešit blbé narážky a jít si za svým cílem ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faint Faint | Web | 22. června 2011 v 17:56 | Reagovat

krásne napísane...vždy ked idem za svojím veľa ľudí mi do toho pichá..a chcem povedať že píšeš super poviedky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama