BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Červenec 2011

Kapitola devátá - školní trest

30. července 2011 v 23:09 | Barunie |  Watsonová zasahuje
A další :) mimochodem nějak se mi pojebal Toplist, údajně můj blog včera navštívilo 0 lidí :D každopádně děkuju za pěkné komentáře :D v tomhle dílu se dočkáte dojemných večerů. A jedné nespravedlnosti :D No nic užijte si to :))

"Dobrý večer, pane profesore!" sborově jsme pronesli najednou.
"Děláte to schválně? Chcete mě naštvat?" vyjel na nás.
"Naštvat vás? To by si nikdo nedovolil!" řekl Dean.
"Sleduju vás, pane Thomasi! A vy si moc nemyslete, pane Finnigane!" zmerčil usmívajícího se Seamuse.

Kapitola osmá - Zatracenej zadek!

29. července 2011 v 21:36 | Barunie |  Watsonová zasahuje
Tak jsem tu s novou kapitolou :) moje sluchátka momentálně hodně okupuje nadějná zpěvačka Megan Nicole s debutovým singlem B-e-a-utiful nebo ona s cover verzí Super Bass od Nicki Minaj. Ale spíš poslouchám Adele - Rolling in the Deep, zakusila jsem i různé cover verze na tuhle nádhernou písničku. Třeba od Linkin Park, Maddi Jane nebo Cimorelli. Všechny jsou opravdu povedené :) aspon co se těch tří týče.
Jinak, nejdou mi na tomhle počítači přidávat komentáře k jiným článkům, takže dodatečně vzkazuju Bezejmenné, že první kapitola Prokleté existence je doopravdy povedená! Zajímavý nápad, za to tleskám! A jsem ráda za její přízeň Bonnie, protože je to ona, kdo ke každé kapitole přidá komentář! :)

"Jestli mě chceš rozesmát, tak se ti to povedlo!" usmála jsem se.
"Ne nepovedlo!" odtušil.
"Bylo to zvláštní. Tohle bylo poprvé, co na mě takhle vylítl a veřejně se chvástal dědictvím Helgy z Mrzimoru. Nevím, co do něj vjelo!"

Kapitola sedmá - Div bych mu nedala ránu!

28. července 2011 v 16:46 | Barunie |  Watsonová zasahuje
Nějak pospíchám :D Ale ne nepospíchám. šestou kapču jsem měla napsanou z domova, tak jsem to rychle hodila na blog včera v noci a ted jsem doladila pár věcí a tak to publikuju :) jsem ráda, že se ozvalo hodně lidí, kterým přijde začátek zajímavý, tak jsem si vymyslela i zajímavý konec :) ale to doopravdy až na konci ;)

Večer se hodně podařil. Když mě večer Seamus odváděl ke vchodu do mrzimorské společence, cítila jsem se ospalá, ale zároveň plná energie. Na schodech jsme potkali ubrečenou Hermionu, ale když jsme se zeptali, jestli nepotřebuje pomoct, tak nad tím máchla rukou a řekla, ať se nestaráme. Tak jsme odešli.
"Děkuju za velmi příjemný večer!" řekla jsem.

Kapitola šestá - Ples

27. července 2011 v 22:20 | Barunie |  Watsonová zasahuje
Ahoj :)
Tak je tu připojení k netu, což jsem věděla od začátku a Watsonovou jsem si vzala s sebou na flashce. Takže tipuju, že ob den budu publikovat. Bohužel jsem si nevzala s sebou žádnou jinou povídku, ale to mě stejně nevadí, protože teď je mým světem kouzelná Anglie a mým místem působiště Bradavice ;)

Vezmu to trošku hopem, máme před sebou ještě dva ročníky, co jsem strávila v přítomnosti živoucí legendy - Harryho Pottera!
Přípravy vánočního plesu se pomalu blížily ke konci.
Pomalu jsem se děsila. Přeci jen nás uvidí celá škola plus dvě další! A já nevěděla, které šaty si vzít na sebe!

kapitola pátá - První úkol

25. července 2011 v 23:56 | Barunie |  Watsonová zasahuje
Doufám, že jsem vám předchozí kapitolou (a hlavně jejím názvem) nevytřela zrak :D No nic. Ve středu jedu na chatu a tak se snažím alespon něco napsat. Nerada mám kapitoly na jiných počítačích a kdybych si to chtěla připomenout...jinak tenhle je taky přednastavený. Další bude asi v sobotu (jo to si počkáte! :() a pak se snad nějak vrátím. Bude menší pauza. Ovšem jsem na psaní tohohle závislá! Dokonce jsem se vykašlala na jednu knihu a začala číst Prince dvojí krve...tak a je to posedlost!

Po několika týdnech nastal den D! První úkol Turnaje tří kouzelníků - draci -se konal na upraveném famfrpálovém hřišti. Všichni mrzimorští jsme s nadějí předpokládali, že Cedric to s přehledem dokáže. Ten den byla zima podzimních dnů. Svou kolejní šálu jsem měla na krku. První nastoupila Fleur. Tiše jsem doufala, že bude taková, jaká se zdála být - příliš slabá na zdolání všech úkolů, ale musím uznat, že si nevedla vůbec špatně!

Čtvrtá kapitola - Jdeme podpálit Snapeovi...

25. července 2011 v 8:44 | Barunie |  Watsonová zasahuje
A další. Je to jako posedlost! Třeba předevčírem jsem naspala kvůli Watsonové jen 4 hodiny :D

Pochopitelně, že jsem odešla. Kdo by chtěl zůstávat s tím…pošukem? Oko mu těkalo, jako kdyby na něj poslali Confundo (matoucí kouzlo - pozn. autorky) a ještě ty jeho řeči. Ne že bych byla nějaká ochránkyně zvířat, ale doopravdy ten pohled nebyl příjemný. Ještě pár dalších hodin jsem přežila bez úhony a vydala se do ložnice. Těžké knihy jsem odhodila na postel. Jsem trochu bordelář.
"Těžký den?" ozvala se jedna dívka. Amy se jmenovala. Měla dlouhé blonďaté vlasy, zelené oči a byla milá, hodná, ale občas prostě vyletěl čertík z krabičky.

Pict - Potterovic trojice

24. července 2011 v 18:13 | Barunie |  Picty
Roztomilé! Bradavice mi budou chybět a tak neustále vyhledávám nové informace o HP! začínám být děsně naštvaná, protože naše knihovna bude mít otevřeno (až!!!) třetí týden v srpnu. Takže ještě něco málo přes tři týdny bez knížek o Potterovi? Grr...
Koupila jsem si dnes nový svetr, ale en co jsem si koupila asi před čtyřmi dny v H&M se podobá těm, co nosí bradavičtí studenti, takže...(mé já: závisláku! ;D)
Jo už má vymyšlenou jednu scénku ze sedmého dílu a když si ji představuji, tak je pořád stejně smutná a pořád stejně bolestivá (neprozradím pro koho, jak a tak :P). Když mě to tak napadá, strašně se těším až budu psát o těch dalších dílech :D

Třetí kapitola - Pobertovy kouzelné žolíky

23. července 2011 v 10:32 | Barunie |  Watsonová zasahuje
Takže na těch "kouzelných" žolících neshledávám nic kouzelného :D jen aby to zapadalo do světa HP :D No ale doopravdy Holywoodský sen není podle pravdy. A ještě jedna informace. Ve Watsonová zasahuje si vypíšu svou fantazii, vše, co řekne Bonnie, to si myslím já, proto se s ní tolik ztotožnuji. Jsou to vlastně sny, které nejdou prožít.
Užijte si kapitolu ;) já jedu pryč :D

Ulehla jsem. Slečny dávno chrněly, ale já oka zahmouřit nedokázala. Obraz mi radí! Sakra!
Pak jsem nějak usnula.
Ráno byl docela frmol. Snídaně, lektvary (mimochodem Snape se netvářil moc šťastně, když jsem zkazila lektvar lásky a k tomu odebral Mrzimoru 10 bodů), hodina přeměňování…

Fakt jsem naštvaná, ale zároveň lituji...

21. července 2011 v 21:56 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Nemám teď vůbec náladu. Jedna holka mě naštvala. Byly jsme s Ivčou teda v těch čestlicích v aquaparku. A já debil jsem se prořekla nejlepší kamarádce mojí sestry, která tam pochopitelně nebyla. A my se s Míšou porafaly (ale o úplně jiné věci) a když jí milá Týnuška zavolala, vypadalo to, že je to v pořádku. Jenže ejhle! Ta kráva jí řekla že jsme byly v aquaparku a ona je na mě naštvaná. Totiž, říkaly jsme si, co kdyby se věci mohly "množit" jak na ně sáhnete a já jsem řekla, že mají sobecký plány a že já bych ty věci spíš poslala do Afriky. Tak mě to napadlo. No a Míša mi vmetla do očí, že jsem sobecká, když chci mít Ivču jen pro sebe. Odpověděla jsem jí, že za prvé vstupné je drahé a za druhé, že jsem si chtěla něco užít s Ivkou sama. Ona to nepochopila. Lituju toho a jsem naštvaná na Týnušku. Mrzí mě to a sestře jsem to řekla. Ona podotkla, že to jde vidět. Samozřejmě ironicky. Tak jsem odvětila, že jde vidět, že mě nezná. Fakt toho lituju. Ona to nepochopí. Copak je nikdy nevidím, jak se smějou věcem, který o mě říkají? Jak se mi smějí? Copak nikdy nepoznala, že vlastně na ni žárlím, jak si s každým má co říct, že si s každým rozumí? Copak nikdy nepochopí, že ona je vlastně můj velkej vzor, že bych chtěla být jako ona? Copak neví, že jí mám ráda?

Kapitola druhá - Idioti

21. července 2011 v 13:23 | Barunie |  Watsonová zasahuje
Už jsem našla, jak se projde do společenské místnosti Mrzimoru a jak to tam vypadá :) nechci nic říkat, ale malá kritika nebo pochvala by se šikla ;) jo a vymyslela jsem perfektní přezdívku pro Bonnie :D vy poznáte která to je ;)

"Mě se nemusíš omlouvat, zato mě zajímá, co děláš před obrazem Buclaté dámy po večeři, mrzimorko!"
"Chtěla jsem nějak přemluvit dámu, aby mi zavolala Ginny, ale přišel jsi ty, tak prosím nezavolal bys mi Ginny?"

Harry Potter a relikvie smrti 2.část

20. července 2011 v 21:11 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Bože to bylo úžasné!
Dneska jsem byla spolu se sestrou a sestřenicí na druhé části a to vám povídám, je to nádherný. Teda nádherný není zrovna vhodné slovo, ale doopravdy povedený film. Koneckonců je doopravdy chytré, že to rozdělili na dvě části, protože tolik informací je jen pro jeden film moc!
Nejhorší to bylo na konci! (teda jestli vám to nevadí a četli jste knihy, tak mi slzy do očí vehnala scéna, při níž George brečel nad ztrátou svého bratra Freda...:'(...)
Jinak, je podivuhodné, že jsem se nerozbrečela naplno, možná to bylo, protože jsem nechtěla vypadat jako slaboch, nebo proto, že jsem se musela smát nějaké holce, která buď brečela nebo se smála, každopádně pořádně vzlykala. Ale! Já miluju Gonnagalovou, jestli to uvidíte pochopíte proč. (je tam jedna dost povedená scéna. Prozradím - Gonnagalová, Molly Weasleyová vedle ní - kouzlo - jedna doopravdy vtipná věta :D´)
Jo taky, se mi děsně líbil Seamus (a prosím váš, nečtěte to Šejmus jo? Je to děsné :D) a jeho záliba ve výbuších. Pokud si pamatujete, chtěl v prvním díle přeměnit vodu na víno a zase mu to vybouchlo :D
Rozhodně bych tomu dala 10/10 a stávám se tak nadšeným fandou Pottera. Budu si muset zase přečíst všechny knihy (i když poprvé pro mě bude první a třetí díl :/ dlooouhá historie :D) Už noc před naším výletem do kina jsem projela celou Wikipedii a dočítala se o osudech hrdinů, magických zvířatech, životopisech rodiny Weasleyů... A hlavně je to kvůli Watsonová zasahuje. Musím načerpat informace! A prosím vás, pěkně prosím, přečtěte si to. Po celý ten čas psaní jsem si říkala: Já jsem ale sarkastická! :D Vaše nadšená Barunie :) (dokonce nedám ani kurzívu jak jsem nadšená :D)

kapitola první - Bonnie začíná

20. července 2011 v 0:48 | Barunie |  Watsonová zasahuje
Slovo autorky: Ten nápis...Jedna dívka, která sice neodvrátí osud, zato žije ten svůj. Ta mrcha fialová nejde vidět. No užijte si kapitolu a popřípadě (a hodně v to doufám) napište komentář co si o tom myslíte nebo co bych měla změnit. :)

Musím popisovat i můj první rok v Bradavicích? Nebylo to nijak záživné, ale mě to připadalo jako pohádka. Až na tu věc s baziliškem. No radši nebudu vzpomínat. Však víte ne? Moji kamarádku Ginny ovládal vy-víte…no Voldemort. Pořád se nemůžu zbavit toho, jak to přese mě rodiče pořád omílali. "Nevyslovuj JEHO jméno!"
Druhý rok? Jasně Sirius Black. Naši si mě málem vzali domů, jak byli vystrašení, že by mě Sirius zabil. A pak jsem se dozvěděla, že vlastně byl hodný. Rodiče to nedokázali pochopit.
Třetí rok. Ten popíšu trochu do detailů. Jste připraveni?

Yanny

19. července 2011 v 12:08 | Barunie |  Kreslím!
Yanny, omlouvám se za to divné oko, trošku mi nešlo namalovat a tahle zvětšené to jde ještě více vidět. Docela jsem si na tom mákla, takže snad se ti to bude líbit.
Měla jsem připravený článek plný sentimentality, ale jelikož mi vypadl internet, ´když jsem dala tlačítko "zveřejnit", tak se mi to smazalo. Napíšu ti jen jedno: Jsem ráda, že jsme se spřátelily!

Postavy

17. července 2011 v 23:50 | Barunie |  Watsonová zasahuje
tak jsem se rozhodla, že tu povídku o HP nakonec udělám :) ovšem pořád je tu Nezbytná, ale tu nějak nečtete a jak jsem poznala, tak HP zná každý :D Postavy jsou krátké, protože všechny ostatní postavy znáte. Rozhodovala jsem se mezi dvěma kluky pro "mou" Bonnie. Nějak to domyslím ;) Snad se to bude líbit, možná to skončí jen jako jiný pohled na příběh, který vymyslela J.K. Rowlingová, ale plánuju to trochu zakamuflovat :D
Ano Watsonová zasahuje. Debilnější název mě nenapad :D

aneta-1-2Bonnie Watsonová
Bonnie je z Londýna, obyčejná teenagerka. Až na to, že nechodí do normální školy. Chodí do Bradavic. Je o rok mladší než Harry Potter.
Takhle občas ctižádostivá, bláznivá a chytrá dívka chodí do Mrzimoru. Ale od svých mrzimorských kamarádů se liší. Tolik nepřemýšlí nad věcmi a hrne se do všeho po hlavě. Je docela překvapení, že Moudrý klobouk jí vybral právě tuto kolej. Možná za to může jeho nerozhodnost a Bonniino vehementní přesvědčování, že právě do té koleje patří. Ovšem kvůli matce. V duši cítí, že by spíš měla patřit do Nebelvíru, kam kdysi chodil její otec.Džejn, Yanny nechápejte mě špatně :D

17. července 2011 v 18:34 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ale mě se prostě Harriona líbí :D Ale George je nejlepší :D jak kouká na Harryho s Ginny :D
Jinak už tu mám sestřenku a za chvilku vyrážíme zase ven. Jo tak mě napadlo, že bych napsala nějakou povídku na HP :D samozřejmě se svou novou postavou a nerušilo by to příběh...jen by se malinko pozměnil. :D co vy na to?
Je vedro a s Ivčou zítra vyrazíme pravděpodobně do Čestlic do aquaparku. Paráda!
Jdeme okolo domu kamarádky. říkám zazvoníme, Týna bude doma! A vykoukne její mamka a povídá: "Já Týně zavolám, ona říkala že doma nikdo není a šla vyvenčit psa. "
A já na to: "Já tu jsem a moje sestřenice taky!"
Sestřenice dostala výbuch smíchu a my za Týnou tedka půjdeme.
Hej lidi! Ve středu půjdu na HP 7 2.část :P
Yanny: jsem zvědavá na recenzi jestli tenhle trhák shlédneš!
Džejn: Foť, foť, foť! Líbí se mi tvé fotky a máš talent i na psaní i na psaní recenzí.
Andy Ryan: Napiš mi prosím jednu kapitolku V oblacích! Miluju tu povídku
Pee: čekám na další Sestry Snapeovi!
A to je ode mě všecičko.
Ha! Vaše krutá Barunie :D:D:D

Zabili mi Dobbyho :'(

16. července 2011 v 23:58 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Aneb konečně jsem viděla HP 7: 1. část.
Upřímně brebtala jsem po celý čas filmu. Nešlo to zastavit! Něco mě rozhodilo - připitomělá poznámka, ať si Voldy nevyskakuje, vždyť je to jen chlápek bez nosu!
Nebo jsme polemizovaly nad tím, proč vlastně Hermiona nechodí s Harrym. Harry je lepší! Mohla by vzniknout Harriona!
A pak jsem bulela...zabili mi Dobbánka. Jajks. Upřímně doufám, že jste film viděli anebo četli knihu. Protože tohle je prozrazení jedný důležitý části!
A jestli jste čekali recenzi, tak jsem vás asi zklamala. Recenze nepíši, to je úděl Yanny a džejn.
Ale aby vám to nebylo líto, tak vám řeknu, že film byl skutečně dobře zpracovaný, vtip nechyběl a o dramatické chvilky bylo postaráno. Zkrátka se mi líbil. Ze stupnice od 1 - 10 (přičemž 1 je nejhorší) bych dala tak 8,5. Proč? Protože se z toho stává slabší horor. Lekavé scény nesnáším. Narážím tím na scény, při kterých Harry vidí něco, co zažívá Voldy, ale předtím podstatným jsou divné záběry s ještě hnusnější hudbou a když máte okolo sebe 6 repráčků, které jsou na obou stranách, je to fakt nechutné pro vaše uši :D a vždy se dá něco vylepšít ;) zítra odjíždím ale přijíždí další sestřenka, takže nevím kdy se opět dostavím. Zatím pac a pusu! :* Docela smutná, ale pořád vaše Barunie

V noci si oživit vzpomínky ♥

15. července 2011 v 0:13 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj prcci!
Teď mám chvilku volnou a nevím, co dělat. Celej den si užíváme! Buďto nějakejma hrama nebo koukáním na Spongeboba nebo kecáním. A hodně nám to dosýpá. Bohužel (nebo naštěstí) tu budu až do neděle. Pak ovšem přijede ke mě sestřenka z Vysočiny (teď jsem pořád v blízkosti Prahy). Takže nevím, kdy se z mé hlavy opět vynoří nějaké to dílko.
Řeknu vám plán: 17. odjezd odtud a příjezd sestřenky.
23. odjezd sestřenky
25. narozky mamky
28. odjezd na chatu.
Kapišto? Mám volné asi jen 5 dnů!
Ovšem pořád si prázdniny užívám. Ale už jsem dlouho neměla Frisco. Sakra...mám na něj chuť!
Jdeme se koukat na A very potter sequel :P

Vaše milující Barunie

Odjíždím!

13. července 2011 v 14:38 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ale nebojte se, jen na dva dny za sestřenkou.
Bude to fajn, ale asi se neozvu.
Budeme se koupat v bazénu.
Budeme hrát na Kinectu.
Budeme řvát na malýho bratrance :D
Budeme si povídat, řešit své problémy.
Budeme se jen tak debilně smát. Na to se obzvlášt těším ;)
Budeme pomlouvat!
Budeme sedět u počítačů a zase pařit nějaký online hry na hrdiny :D
Budeme se tvářit jakoby nic, když na nás bude práskat bratránek.
Budeme pozorovat rybky v akvárku.
Budeme běhat po zahradě.
Budeme se dlouho obímat na rozloučenou.
Bude se nám stýskat jedna po druhé.
A pak se zase budeme objímat radostí, protože 30. července jedu s ní na její chatu.
Miluju jí. Moje sestřenice Leonie čeká!

Vaše odjíždějící Barunie

H16 - Robím čo chcem

12. července 2011 v 14:58 | Barunie |  Hudební recenze

Tuhle písničku jsem si zamilovala. H16 má úžasné texty, hudbu a vůbec. Nakazila jsem se tím od kluků, s kterými se bavíme. Dnes jdu s nimi zase :D ve 4 v parku :D juchů!
Tuhle srdcovku si rozhodně pusťte! Nanana nobody nananana! (tohle nanana bylo na ten podtext, jestli ho slyšíte :))
Nemusím se přece pýtat ludí! Já si robim čo chcem ;))

Je noc...parádička :D

12. července 2011 v 1:52 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj :)
Zase se hlásím z noci...je to fáákt pohoda.
Zase jsme se trochu bavili. No moje sestra byla hozená do bezénu (mimochodem, ted tu vedle mě chrní). Jestli vám přijde, že píšu jako puberťák, omlouvám se. Vzpomínky na mou vysmátou kamarádku, kterou jsem pekelně dlouho neviděla, ale připomenul mi ji její kamarád, který s námi byl venku, mě nutí psát, tak jak píšu. Protože neustále říká: áá smůůlička :D
Půjdu spát. Byla to dlouhá noc.
a vrátil se kamarád z chaty. A zase si ze mě utahujou, když jsem šla s dalším kamarádem ven :D
Dnes se hodí říct, Vaše kalící Barunie