BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Kritika se špatně snáší...

6. srpna 2011 v 1:55 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Tak mi zveřejnili článek na Krásná.cz.
Nevěřila jsem, že to doopravdy udělají. Ten článek byl psaný v březnu po tom, co si maminka stěžovala, že jsme v pubertě a že je to s námi k nevydržení. Myslela jsem, že ten poslaný článek se nezveřejní a spíše mi napíšou, abych napsala něco jiného (co já vím, co bych napsala, chtěla jsem psát o knihách).
Každopádně jsem nemohla uvěřit, že v bezmála jednu hodinu v noci mi někdo bude schopen napsat kritiku. Takhle jsem si to fakt nepředstavovala. Prý že se vychloubám. Nemělo to s vychloubáním, nic společného! Proboha, napsala jsem pár věcí, které je JASNÉ, že je teenageři chtějí a doplnila o svůj komentář. Jsem tedy zvědavá, co za komentáře přibyde ráno.
Každopádně jsem o tohle zveřejnění mého blogu neměla zájem. Píšu povídky a ne nějaký článečky o líčení.
Nikdy jsem neměla myselfblog, takže jsem doopravdy nemyslela, že to zveřejní, ale stalo se.
Tak se s tím smiřte, asi vám nic jiného nezbyde. Jiná už nebudu. A dneska se ještě pěkně pobavím nad kritikou k MÉMU článku!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 s-m-u-r-f s-m-u-r-f | Web | 6. srpna 2011 v 6:43 | Reagovat

Nevěš hlavu. Článek jsem teda četla, ale rozumím, že si myslela, že je to jen na ukázku a na web jim napíšeš něco jiného. Zkus to znovu a uvidíš =)

2 Andrea Andrea | 6. srpna 2011 v 9:29 | Reagovat

Vieš čo nie je dobré na tom článku? V prvom rade potrebujú deti RODIČOV, rodinné zázemie, pocit že ho rodičia chceli a školu... Sú deti, ktoré nemajú peniaze, vlastnú izbu (čiže žiadne súkromie),a ani týždeň bez rodičov... A je pre nich hlavné, že sa o nich niekto stará a majú aspoň čo jesť a čo si obliecť... Nespomenula si ani jednu z tých najdôležitejších vecí!!!!

3 Bezejmenná Bezejmenná | Web | 6. srpna 2011 v 13:01 | Reagovat

Už jsem několikráít uvažovala, že napíšu článek na Krásna.cz, ale když tak čtu komentáře pod články, říkám si, mám to za potřebí?!
Kolikrát jsou tam fakt dobré články, ale 8 komentářů z 10 ten článek, stejně jako "namyšlenou, hloupou, pubertální..." autorku.

4 Andy Ryan Andy Ryan | 7. srpna 2011 v 14:30 | Reagovat

Znáš to nikdy se nezavděčíš všem...ti nejslavnější spisovatelé nám o tom povědí nejvíce. I my amatéři co se trprve snažíme probojovat na vlastní runway slávy se musíme zocelit nad kritikou :/ Já miluju ty krásné komentáře co mi lidi napíšou k povídkám a to že ti nějaké s prominutím blbky se nevyřešenými problémy píší jak si pitomé že to napíšeš s tím si hlavu nedělej... Některým prostě dělá dobře když napíší že článek hnusný i když je nádherný :) :) :)

5 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 7. srpna 2011 v 15:15 | Reagovat

Nechceš sem dát ten odkaz na článek? Já ho nemůžu najít.. :D
Jinak z kritiky si nic nedělej. Já jsem jeden čas procházela obdobím, kdy mě kritizovaly neustále snad 4 "rádoby" chytré holky z internetu. Ale co, poučila jsem se z toho, co mi řekly a nechala je, až říkají co chtějí.
Člověk, pokud chce něco sám opravdu tvořit, tak se musí umět s kritikou vypořádat. A je pravda, že se nikdy nemůžeš zavděčit všem.

6 Sajü Sajü | Web | 9. srpna 2011 v 8:36 | Reagovat

Přečetla jsem si ten tvůj článek na krásce a vůbec nechápu, o co těm lidem v komentářích jde, ani proč by jsi se měla vytahovat. Na mě vůbec nic z toho nepůsobilo dojmem, že se vytahuješ. Jakože píšeš o tom, jestli bys chtěla jít na vysokou, že holky potřebujou v pubertě kluka nebo holku, nebo že máš pár tričke, košili a nějakou botu? No promiň... oni jsou úplně blbý. Co se týče článků na krásná.cz, podle mě jsou tam hlouposti, lidi si to tam z nudy čtou a ještě víc z nudy komentují. A komentáře jsou tam vždycky ne příliš valný. Když je nějaký článek, který  mi přijde dobrý, co se týče nadpisu, rozkliknu ho a melou tam hovna a pod tím komentáře, jsou ještě větší hovna!:D Buď klidná, nic si z těch hloupých komentářů nedělej a hoď to za hlavu. Máš další zkušenost s uveřejňováním blogu a hotovo.

A co se týče tady toho druhýho komentáře od Andreay - HUH? Co to ta slečna jakože píše?:D:D:D Myslím, že ten závěr jsi napsala krásně. Podle mě i dítě potřebuje být pár dní od rodičů, proto se posílají děcka na tábory, k babičkám, nebo k příbuzným, ne? Já jsem ráda, když můžu být bez mámy pár dní, protože si od sebe potřebujeme odpočinout kor, když jsme spolu doma nonstop jen my dvě a pak vám to už oběma leze na mozek. Přijde mi, že slečna asi vynechala pár odstavců v tom článku, protože mít lásku rodičů je podle mě nejdůležitější a to jsi tam napsala. Napsala jsi, že: Je toho hodně, ale já jsem ráda, že mám střechu nad hlavou, milující (ač rozvedené) rodiče ← takže slečna si to asi nepřečetla, nebo jí nechápu...

7 Sajü Sajü | Web | 9. srpna 2011 v 8:39 | Reagovat

Hele, mě takový lidi dokáží tak naprudit, že by jeden brečel!:-/ Inteligence některých jedinců je katastrofální!!! Si mi tím tady zvedla úplně puls!:D

A to, že potřebuju být bez mámy, ano, miluju jí, protože je to pro mě ta nejlepší máma na světě, i když jsou věci, se kterými nesouhlasím a i ve svojí plnoletosti se nestydím veřejně říct, že jí mám ráda, ale každý potřebuje být chvilku sám a kor, když se vyvíjí. Občas je ten osobní prostor důležitý, někdo to tak má, někdo ne. Někdo je holt závislý na matčiný sukni, někdo se osamostatňuje už v 15ti a je rád, když může být sám. Tak to ber v klidu hele :D Bože, já bych se tady o tom rozepisovala ještě do večera, jak mě to nasralo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama