BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Květen 2012

Chatrč - Wm. Paul Young

31. května 2012 v 16:24 | Barunie |  Knížky
Vlastně ani nevím, jak začít. Chatrč bych pravděpodobně v knihkupectví i knihovně přehlédla, ale tuto knihu, pro mě snadno zapamatovatelnou díky modrému obalu s dřevěným přístřeškem, na kterém se trochu podivně schází zima s jasnou září slunce a rozkvetlým stromem, mi 'doporučil' čtenářský klub, přesněji Martina. O té mohu říct leda to, že je strašně sympatická a že je věřící. A právě tato kniha je jednou z mála, kterou jsem o náboženství přečetla.

Pitomeček nestíhá.

31. května 2012 v 15:30 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj, já vím, dlouho jsem tu nebyla.
Takže, zdravím, všichni!
(I když si to nepřečtete.)
Mám pozvánku na další sraz Cup of Literature. Tentokrát na téma Chatrč, což je knížka, kterou jsem nedávno dočetla a brzy plánuji napsat něco o tomhle kousku náboženské literatury. :)
TAKŽE POKUD NĚKDO BUDE CHTÍT POHOVOŘIT S NĚKOLIKA KNIHOMOLKAMI, RÁDY VÁS UVIDÍME.
Musím toho dnes ještě hodně stihnout, takže mě omluvte. :)

13. kapitola - Tak hrozný to být nemůže

25. května 2012 v 22:47 | Barunie
Jen co jsme se najedli, vydali jsme se zpátky k Leemu. Přesněji zpátky do areálu. Zbytek večera se nic zajímavého nedělo a nakonec jsme se rozešli pár minut po půl druhé ráno. Denise s Liamem zamířili do hotelu a Harry se gentlemansky nabídl, že mě doprovodí k baráku. Samozřejmě jsem nechtěla jít sama tmou, a proto jsem souhlasila. Dalo by se říct, že jsme v podstatě jen mlčeli. Znáte ten stav, kdy se vám trochu motá hlava, protože jste toho nevypili tolik, abyste se motali celý? Tak ten jsem měla.

1. kapitola - Setkání

25. května 2012 v 22:35 | Barunie |  Crossroad of insecure
Ahoj, jsem tu znova. Omlouvám se za neaktivitu. Skoro nic nestíhám. Doufám, že se vám to bude líbit.

Nebyla to dobrá párty. Jistě, Harry by to nazval "úspěšnou", protože jsem viděl, že další z jeho obětí mu rychle podlehla.
"Liame, není mi dobře," zastavil jsem kamaráda vedoucího se za ruku s Danielle.
"Ach… jdi domů, nemusíš tu být, jestli nechceš."
Kývl jsem, vzal jsem si u vchodu kabát a vyrazil do ztichlých uliček Londýna.
Byl jsem vděčný za minimální účast fanynek. Kráčel jsem k bytu, ačkoli jsem věděl, že brzy si budu muset zavolat taxíka.

Víš, já jim totiž opravdu tolik fandím!

20. května 2012 v 0:07 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ahoj, ahoj, ahoj, takže jsem vlastně zpět.
Konečně jsem slíbenou práci na tom webu dokončila a konečně kamarádka přijela zpět z Německa, takže já se můžu znovu věnovat svému mateřskému blogu.
Vlastně jsem chtěla říct, co jsem včera dělala.
Takže - světe, div se - setkala jsem se s kamarádkou, která mě požádala, abych spravovala ten web, další adminkou z webu a několika nenormálními holkami, které vlastně nejsou vůbec obyčejné. Byla jsem totiž na srazu Czech Directioners!

Nestíhám, nestačím...

14. května 2012 v 22:48 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ano, jsem nejhorší.
Takže, nestíhám ze dvou důvodů - prvním je škola a druhým je to, že jsem se rozhodla pomoct kamarádce s jejím webem, který je opravdu oblíbený, jen dneska to navštívilo 2771 lidí a 68 z nich je stále online. Maily tam chodí pořát, takže dneska jsem se snažila poprat s 50 povídkami, které jsem měla přidat a přidala jsem jich asi 20. Ha. No a škola? Teď jsem se pokusila opsat 12 stránek literatury a stále mi jich 6 zbývá. Omlouvám se, pane profesore.
A vám? Vám se teď začnu omlouvat za jediné - tento týden asi nečekejte žádný článek, ten web opravdu vyžaduje hodně pozornosti a trpělivost. Také proto se ozývám ve třičtvrtě na jedenáct.
Navíc - už jsem říkala, že zítra mi jde o rupnutí z chemie a já se na to nenaučila? Asi mě lampička uvidí až do dvanácti. Děkuju za pochopení.
Loučí se vaše milovaná, neschopná, líná, uřvaná a navíc již 16 letá Barunie.
PS: Ano, včera mi bylo vytoužených 16 let! :D Já na to ve spěchu zapomněla! :D

Crossroad Of Insecure - PROLOG

11. května 2012 v 16:36 | Barunie |  Crossroad of insecure
Tak je to tady. Zase jsem rozepsala novou povídku. Tentokrát z pohledu kluka - Nialla.
Za obrázek vděčím té nejlepší Andy Ryan, kterou si můžu přát. :))

Říká se, že kluci na bývalé holky dokážou házet jen špínu. Ano, asi je to pravda. Jenže… co když existuje kluk, který měl prakticky jen jednu holku? Ano, zní to divně, když vezmete, že tomu klukovi je osmnáct a je členem jedné z nejznámějších skupin na světě.
Něco se mi odrazilo od hlavy.

Nedá mi to, potřebuju blogovat.

8. května 2012 v 13:49 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Článek naprosto o ničem, jen potřebuju mít ten pocit, že blog totálně nezanedbávám.
Jak jen začít?
Za mnou sedí sestřenka se sestrou, které se něčemu smějí. Hahaha.
Jo, chtěla jsem se zeptat, kterou povídku byste chtěli teď. Netuším, mám chuť něco napsat,... ale nějak netuším co. A navíc - mám začátek jedné povídky zase o One Direction - ich forma Nialla, název Crossroad of insecure. Co vy na to?

Také připravuji shrnutí ještě nepřečtené Chatrče od Williama Paula Younga a jestli se mi to povede i Hunger Games od Suzanne Collinsové nebo Eragona od Christophera Paoliniho. Mám velké plány.

A když už jsme u Eragona - Willinda zrovna udělala soutěž o Inheritance. Zkouším své štěstí - chci tu zelenou knížku :D Kdyby to šlo, třeba bych ji věnovala té kráá...sce, co si říká mé dvojče. :D

Mimochodem, už jsem říkala, že mám novou fotku? Vážně se mi líbí a vděčím za ní sestřence. Fotka pod perexem ;)

Souhrn týdne kulturních zážitků♥

5. května 2012 v 22:41 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Jak jen začít?
Tenhle týden byl skvělý! Vážně!
Začneme minulou sobotu, kdy jsem navštívila divadlo Hybernia a shlédla povedenou inscenaci Quasimoda.
Nejdřív asi jen tak okrajově - opravdu mě překvapilo, že Hybernie je tak velká. Opravdu, bylo tam šíleně míst k sezení + balkóny. A většina míst byla obsazená, i když bylo slunečné odpoledne. Divadlo totiž začínalo okolo dvou hodin. Promiňte, nepamatuji si to přesně.

12. kapitola - Johnsonová, ty nevnímáš?

4. května 2012 v 18:31 | Barunie |  Its hard to tell
Mám pár minutek, než pojedu zpět do centra Prahy :) Dneska jsem byla v několika židovských synagogách a řeknu vám - bylo to zvláštní. Více asi zítra nebo pozítří. Ano! Zítra mířím na autogramiádu Paoliniho, držte mě, já ho uvidím (fajn, čtu Eragona právě teď :D). Takže... snad se vám tahle kapitola bude líbit :)

Otočila jsem se za známým hlasem. Chvíli jsem hledala očima někoho známého, ale na nikoho jsem nepřišla. Říkala jsem si, jestli se mi to jen nezdálo.
"Robin!" ozvalo se znovu. A to mi přišlo sakra divné!
"Robin Johnsonová, ty nevnímáš?" zjevila se přede mnou roztomilá blondýnka. Chvíli jsem se na ni překvapeně dívala a netušila jsem, kdo to je. Prostě jsem ji nepoznala.
"Uh…?" vypravila jsem ze sebe po chvíli.

Vymlouvat se mi jde

2. května 2012 v 20:17 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Nereagujte na nadpis, prosím. Jen mám vážně špatnou náladu.

Kde začít? Zase jsem asi 3 dny nic nenapsala a mrzí mě to. Poslední dobou mi jde jen číst.
Slibuji, že o víkendu se dám do článku ohledně divadelních představeních Quasimodo, Král Lear a filmového zpracování Hunger Games. Jen teď se na to nějak necítím.
Ano, konečně jsem byla v kinu a bylo to super. Když za vás zaplatí spolužák a ještě mu ujídáte popcorn? :D No fajn, on by mě opravil, že jsme sourozenci. Takoví ztracení. :D
A jinak? Opět mi je blbě. Nevím, možná tlakem, uvidí se. Protože mi duní v hlavě a je mi na zvracení. Joo, to jsem přesně nechtěla.
Vymlouvám se? Na zdravotní stav? No, není to poprvé a naposledy.
Jedu si Jessie J... asi už třetí den. :D
Pro dnešek (možná i zítřek) se s vámi loučím.
Happy Hunger games and may the odds be ever in your favor. :))