BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Nestíhám, nestačím...

14. května 2012 v 22:48 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ano, jsem nejhorší.
Takže, nestíhám ze dvou důvodů - prvním je škola a druhým je to, že jsem se rozhodla pomoct kamarádce s jejím webem, který je opravdu oblíbený, jen dneska to navštívilo 2771 lidí a 68 z nich je stále online. Maily tam chodí pořát, takže dneska jsem se snažila poprat s 50 povídkami, které jsem měla přidat a přidala jsem jich asi 20. Ha. No a škola? Teď jsem se pokusila opsat 12 stránek literatury a stále mi jich 6 zbývá. Omlouvám se, pane profesore.
A vám? Vám se teď začnu omlouvat za jediné - tento týden asi nečekejte žádný článek, ten web opravdu vyžaduje hodně pozornosti a trpělivost. Také proto se ozývám ve třičtvrtě na jedenáct.
Navíc - už jsem říkala, že zítra mi jde o rupnutí z chemie a já se na to nenaučila? Asi mě lampička uvidí až do dvanácti. Děkuju za pochopení.
Loučí se vaše milovaná, neschopná, líná, uřvaná a navíc již 16 letá Barunie.
PS: Ano, včera mi bylo vytoužených 16 let! :D Já na to ve spěchu zapomněla! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama