BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Červen 2012

Promiň Baru!

27. června 2012 v 22:32 | její zlá polovička
Ahoj... nevím jak začít, cítím se dost trapně.
A to hlavně kvůli tomu, že jsem porušila Barči soukromí na jediném místě, které je výhradně její. Nevím jestli víte co všechno pro ni tenhle blog znamená, ale já jo a proto se za sebe stydím. Stydím se za to, že jsem se bez jejího vědomí přihlásila na tenhle blog a rozhodla se zveřejnit jednu věc...
A to mě.

Jsem zlo.

17. června 2012 v 13:33 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Jsem zlo.
A netvrďte mi, že nejsem.
Zklamala jsem už tolik lidí, takových, se kterými jsem se bavila dva roky a výš, i ty, které znám třeba jen měsíc. A víte co? Strašně mě to mrzí.

Ve stylu Gjorků.

15. června 2012 v 18:09 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život


Gjorkové.

Co se mi pod tím pojmem vybaví? Rozhodně to, co jsem dělala minulý páteční večer. Ten večer jsem totiž s Yanny a Terez, které jsou věrnými články Cup of Literature, strávila na křestu této nově vydané knihy.

Tedy, abych byla přesnější, označovali to za besedu s mladými českými fantasy autorkami.

Ach, ano, setkala jsem se s názory, že to muselo být neskutečně nudné. Já se ale bavila. :D