BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Ve stylu Gjorků.

15. června 2012 v 18:09 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život


Gjorkové.

Co se mi pod tím pojmem vybaví? Rozhodně to, co jsem dělala minulý páteční večer. Ten večer jsem totiž s Yanny a Terez, které jsou věrnými články Cup of Literature, strávila na křestu této nově vydané knihy.

Tedy, abych byla přesnější, označovali to za besedu s mladými českými fantasy autorkami.

Ach, ano, setkala jsem se s názory, že to muselo být neskutečně nudné. Já se ale bavila. :D


S Yanny a Terez jsme se nejdřív smály tomu, že klub Hoodoo nemůžeme najít. Abych byla upřímná, uličky na pražských Vinohradech jsou celkem nepřehledné, alespoň pro někoho jako jsem já. Nakonec jsme se smíchem vpadly do celkem příjemného klubu, kde nás uvítal pohled na čtyři příjemně vyhlížející slečny.

Asi… hodinu nebo tak nějak jsme poslouchaly, jak tyto slečny mluví o své inspiraci, vzorech a svých knihách. Pro mě to bylo opravdu zajímavé, vždyť se mluvilo o tom, co bych já sama jednou chtěla provést - čili chtěla bych sedět na jejich místě, culit se a zírat na své "dílo". Mimochodem - byl mi vytknut rukopis, ale já upozorňuji všechny, že škrábu jako prase.

Vlastně mě zaujaly všechny knihy, které se "předváděly". Colleeniny (blogová přezdívka Terezy Benešové) Gjorkové jsou už u mě nachystané jako první položka na seznamu "K přečtení". Teď momentálně čtu Harryho Trotla a kamen Mudr. Tse. Parodie na Harryho Pottera, ale to jen kdyby vás zajímalo. Žádnou novinkou však pro mě nebyla Hladová přání od Terezy Temnářky Matouškové, které taktéž objevíte u mě doma v šuplíčku, jelikož mi je Yanny jednou věnovala. S Terkou jsem se taky pobavila a ani nevíte, jaké jsem měla nervy, protože jsem nevěděla, jak zformulovat, že se mi HP, jak jsem je často označovala, líbila. Takže musím poznamenat, že si Temnářka asi myslela, že mě to nezajímalo, protože ve chvíli, kdy jsem nervní, těkám očima po celé místnosti. A v té chvíli také. Ani nevím, proč jsem byla vynervovaná, ale moje myšlenkové pochody jsou nepochopitelné!

Další z autorek byla pro mě neméně zajímavá Tereza Janišová (ano, pokračujeme v řadě Terez), která má na svědomí knížku, která je rovněž zařazená v seznamu četby Cup of Literature, Erilian - Město čarodějů, takže tu si taky dříve či později seženu. No, a poslední zbývá konečně nositelka jiného jména, než je Tereza, Bára Jiříčková. Její knížku Lantuin, což mimochodem znamená dvojčata, takže jsem pochopitelně byla zaujatá jako… hodně, jelikož, jak již mnozí z vás ví, jednoho takového otravného sourozence mám, si koupila Yanny, takže až ji dočte, počítám s tím, že mi ji půjčí, protože nejen už nastíněný příběh je to, co nás tři - odvážné, mladé bloggerky - zaujal. Byly to i nádherné kresby, které jsme obdivovaly ještě značnou dobu.

A samozřejmě přišla na řadu i 'neoficiální' část křestu - čili popití se slečnami, které ještě nezdrhly do dáli. Takže díky své výmluvnosti jsme poznaly nel-ly, díky které, věřte nebo ne, jsme se dostaly až na blog.cz! Článek si můžete přečíst zde (i když jsme jen na fotce, která je jako úvodní u mého článku a jejíž autorkou je Edith Holá, které děkujeme, přály jsme si mít fotku s celebritami :D).

A poté, co jsme se řádně vykecaly, nás už čekala jen narozeninová párty další knihomolky sayury, takže řádná páteční pitka. Moc děkuji všem přítomným!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ~ Bonitka ◡‿◡✿ ~ Bonitka ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 15. června 2012 v 18:12 | Reagovat

Pekný design aj fotka :)

2 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 15. června 2012 v 19:48 | Reagovat

Myslím, že tohle je jeden z večerů, který si budu ráda opravdu pořád vracet. :) Škoda, že to nemůžeme páchat každý pátek! :D
Jsem fakt zvědavá, co budeš na Gjorky říkat, ale nepochybuju o tom, že se ti to nelíbilo. :) Sestra kvůli tomu prý už přejela stanici metra a každý den mě nutí, abychom si do půlnoci četly.. je jasná. :D
Já se tak těším na ne neděli, netušíš jak! ♥

3 Colleen Colleen | Web | 16. června 2012 v 12:30 | Reagovat

Já jsem to četla v 5 ráno, když jsem se vrátila z práce, takže radši píšu koment až teď :-D
Já jsem fakt hrozně ráda, že se vám akcička líbila, protože i když se to možná nezdá, tak jsem z toho měla vážně strach :-D
No a jsem taky zvědavá, jestli se ti bude knížka líbit. :-)
Mimochodem, já jsem netušila, že máš dvojče...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama