BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Nacpi tomu pitomci do ruky aspoň leporelo!

23. července 2012 v 23:44 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
...aneb autorka článku se asi zbláznila, ale popadla ji neskonalá touha napsat něco přehnaně chytráckého.
Bylo to nedávno, co se mě další z mých drahých kamarádů zeptal, proč čtu. Nedokázala jsem to vyjádřit.
Proč tak asi čtu?
Asi protože se někde v mém mozku kdesi stala chyba (hahaha, nestala!) a já vyšla na svět s knihomolskými sklony. Protože mě čtení naplňuje (nehledě na to, že si díky četbě osvojuji gramatiku a celkově jsem chytřejší), protože aspoň nenadávám, když zničehonic vypadne elektrika a já nemůžu pařit někde Maincrafta /či jak se to jmenuje/. Dobrá, možná nadávám, když elektrika vypadne a já kvůli nefungujícímu světlu nemůžu číst v noci, ale to je jedno.
Chtěla jsem říct, že je těžké vyjádřit pocit, který následuje po dočtení opravdu skvělé knihy. A kvůli tomu zoufalému pocitu prázdnoty, který chci zažívat pořád dokola, čtu. Protože knihy učí, že i happyendy se dějí.


Proč vlastně mladí nečtou?
Ne všichni samozřejmě. Mám kolem sebe i několik kluků, kteří rádi čtou. Ale většina mladých to prostě považuje za zbytečnost. Přeci jen - chození ven a paření na počítači zabere spoooustu času. Neříkám, že si počítač naprosto odepírám, to není vůbec pravda, ale stále - čtu.
Neví, o co přichází. Jejich chyba.
Já vlastně ani nevím, proč tu vypisuji svoje myšlenky. Asi jsem dostala nějaký podnět, který tenhle nesmyslný článek odstartoval a já jsem teď dost daleko na to, abych tu nit myšlenek utnula.
A vy si myslíte, že knihomolky jen sedí doma v rukama v klíně a bez přestávky čtou či se šprtí?
Tak to jste pěkně na omylu. :D
Holdujeme alkoholu jako každý jiný puberťák (prvních 14 dní prázdnin o tom dost svědčí - "Ty jsi zase byla ožralá!" "Jak zase?" "Nebyl večer, kdy by ses neopila a neříkej mi, že to není pravda!")
Pak mě o tom dost přesvědčily fotky po yannině oslavě. -_- Takové zarudlé oči jsem už dlouho neměla! :DD

Jsme stejní jako ostatní - jen máme rozsáhlejší cit pro gramatiku a místo sluchátek v metru automaticky vytáhneme obrovskou bichli - nepotřebujeme mít na čele vypálen nápis "knihomolka" a opravdu pokaždé očekáváme vykulené oči a ten dotěrný dotaz. "Ty fakt čteš?"
Už se tím výrazem docela bavím. :D Protože jakmile někde v přítomnosti lidí mě blízkých vytáhnu knihu, už s nimi vyřknu ten druhý dotaz: "Co čteš?"

Já jdu spát. Tak - článek, který nikdy neměl vzniknout, je nakonec publikovaný. Divné!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 26. července 2012 v 13:13 | Reagovat

Článek, který rozhodně vzniknout měl, protože jsem ho zhltla na jeden nádech a pořád kývala hlavou a usmívala se. Při zmínce o mně, jsem měla chuť udělat: :3

Áááááchjo, zopakovala bych si těch prvních 13 dní prázdnin. Ani nevíš jak... :D ale uklidňuje mě představa, že s tebou ještě bude tolik prochechtaných, prokecaných a prokalených nocí, že to snad ani nespočítáme :D

A opravdu... my jsme knihomolky jak stehno.. :DDDD (víš co... ten Erebos jsem stále nepřečetla! :D) a jó, stydím se:DDD
žeru tě ♥

2 Faint Faint | Web | 27. července 2012 v 16:29 | Reagovat

Oni to skrátka nechápu...proste...raz za čas mám chuť byť niekto iný a knihomoli sú tým iným stále...po dočátaní knihy sa však opäť "premiesnia" do svojho vlastného tela. A čas sa dá najsť kedykoľvek ;) Aj keď som napríklad  skoro každý deň pri koňoch

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama