BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Srpen 2012

Summer Paradise.

3. srpna 2012 v 0:21 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ačkoli jsem si říkala, že vás ani tím jedním článkem v nejbližší době nepotěším, dlouhá chvíle v noci, Nutella a cola mi napověděly, že bych přeci jen něco užitečného udělat mohla. Takže jsem tu zase a řeknu vám - tak krátký článek to rozhodně nebude.

Ano, to na fotce jsem já. Chtěla jsem se pochlubit, jak si užívám léta. :)
Je to jedno z lét, na které v životě nezapomenu.
Co se vlastně změnilo od nedávna, co jsem napsala článek?
Vlastně nic moc - třeba dneska jsem byla se spolužáky z bývalé devítky venku. Dá se říct, že by to všechno bylo v pohodě - kdybych málem neomdlela přímo na ulici. Za prvé - mám nízký tlak a ještě k tomu jsem dostatečně nepila. A za druhé - povedlo se mi pěkně vyděsit spolužáky. Prostě mi zalehly uši, jenže já blbá si nesedla, místo toho jsem udělala ještě pár kroků a třískla jsem s sebou o zem. A ještě k tomu v šatech, ale myslím, že co odhalil můj držkopád, momentálně kamarády nezajímalo a jali se mě zachraňovat, za což jsem jim neuvěřitelně vděčná. Už je to v pohodě, ale budu si muset na ten tlak dávat pozor.