BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Říjen 2012

Osud je nevyzpytatelný.

19. října 2012 v 17:56 | Barunie |  Jednorázovky
Asi bych se více měla věnovat recenzím. Což mi připomíná, že bych měla jednu sepsat na Chrám Matky Boží v Paříži, ale to snad později... jestli vůbec. :)
Mám celkem špatnou náladu, tak jsem se uklidila do koutku a opsala jednodílnou povídku, kterou jsem dneska dokončila o hodině dějepisu. Nevím proč, ale napadl mě námět na téma Hony na čarodějnice. Tak snad se to bude líbit. :)

Na skok do Liverpoolu...

13. října 2012 v 18:33 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život

Asi jste to nepochytili, ale byla jsem na týden v Anglii. V mé milované Anglii. Minulý týden mě moje paní profesorka požádala, abych napsala text o prvním dnu zájezdu, jež náležel právě Liverpoolu. Poté můj český text kamarádka přeložila do angličtiny, ale to už je jedno... :) říkala jsem si, že bych se s vámi o ten text mohla podělit. :)