BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Jsem živá, zdravá, nebojte.

27. listopadu 2012 v 12:57 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Ach, ano, zase se hlásím.
A ano, je to jen tím, že v počítačové učebně ve škole nám zakázali fejsbůk. :D:D
Chtěla jsem vám dát vědět, že jsem rozhodně v pořádku, ačkoli si myslím, že vás to moc netrápí, jestli je jeden cholerickej blb naživu.
Nejnovější zpráva je, že jestli to vyjde, půjdu na Exampla, který tu koncertuje 15. 3. 2013 v Incheba Aréně. A jestli to vyjde, budu šťastné růžové prasátko, protože to slibuje opravdu obrovskou akci. Jestli tohle není další z mých výkřiků do Vesmíru, protože mi to maminka už dovolila! Stačí jen počkat na reakci táty kamarádky a bude to jisté. PŮJDU A PŮJDU!

Druhá věc je, že jsem se pokusila předělat rozcestníky v menu, jelikož některé odkazy prostě nefungovaly. Takže něco jsem i smazala, hehehe.

A třetí věc je vůbec nejdůležitější. Rozhodla jsem se, že veškerou svou tvorbu přesunu na onedirection-ff.blog.cz. Jistě jste si všimli, že sem nepřibývají povídky, nýbrž jen recenze. A to z toho důvodu, že na 1d-ff seženu více čtenářů. Prostě je to tak. Sem již moc lidí nechodí, stejně publikuji jenom recenze a psaní o 1D mi zaručí oslovení širšího spektra čtenářek. I když jen kvůli tomu, že si tam představují "ty gaye". Navíc jsem tam i něco jako adminka, takže nebojte, nepřesuju je někam do neznáma, jen prostě jinam. :) Najdete mě tam.

Ne, opravdu s tímhle blogem nekončím, mě se prostě nezbavíte.

Což mi připomíná, že asi přidám nějakou jednodílnou povídku, protože ty mám fakt od sebe ráda. A co třeba rovnou bromanci? Ano, to je nápad! Přednastavím ji! *nadšený výraz*

Nebudu vás více otravovat, to nejhlavnější jsem vám sdělila a... čekejte mě zase za měsíc. :D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama