BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Prosinec 2012

Víš ty vůbec...?

24. prosince 2012 v 11:11 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Pevně věřím, že když to teď na konci listopadu nastavuji, dnes již bude za okny padat sníh a my budeme s horkým hrnkem v rukou užírat perníky a těšit se na dnešní večer. Každopádně tohle jsem napsala TOBĚ. A doufám, že se ti to bude líbit.

Zlatý kompas (Jeho temné esence)

22. prosince 2012 v 0:02 | Barunie |  Knížky

Kniha Zlatý kompas je prvotním dílem trilogie Jeho temné esence. A podle mě je to mimořádně podařená série knih. Znovu jsem oprášila všechny tři svazky a dala se po dvou letech do čtení. A musím říct, že mě znovu a znovu překvapily osudy hrdinů. Přeci jen - člověk po dvou letech zapomene, co se přesně stalo.


Miluj vánoční dárky, které si nadělíš sám.

10. prosince 2012 v 18:20 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Tak jsem tu po týdnu zpět. (fakt zvláštní)
Vánoce v plném proudu, jen Barunie se to nijak netýká. Ta totiž kašle na nějaké obdaravování příbuzných a kamarádů, dokonce na Štědrý den bude pracovat. (beztak to dělá jen kvůli příplatkům a aby se vyhnula té hoře cukroví, které maminka napekla.)
Zato na sobě nešetří ani omylem, nadělila si už dva lístky. Na Exampla a na Modestep, takže ji čeká únor a březen ve stylu dubstepu. (Ano, opravdu má ráda ty počítačově upravené melodie.)
Jo, budu mít prostě dobré Vánoce.
Těším se na únor a březen.
Je mi fajn.:))
Tak zase někdy.