BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Leden 2013

Lidi se mění

30. ledna 2013 v 16:37 | Barunie |  Poezie
Možná jsem to napsala, protože mě prostě popadla múza. Nebo možná proto, že se můj nejlepší kamarád chová v poslední době divně a je to nějak podvědomě věnováno jemu. A nebo prostě jen jsem tak dobrá, a když se nudím, tak píšu stupidní básničky o stupidním životě. No, asi mám psolední dobou špatnou, hnusnou, zkaženou náladu. Ale nedá se nic dělat.

Blog upadá, sakra práce!

14. ledna 2013 v 16:22 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Zdravím.
Jak jste si jistě všimli (a že vás je doopravdy málo, kdo si toho všimne), blog už taky nějaký ten čas jde trošku do kytek. Není to mou leností, tentokrát doopravdy ne. Tedy... možná.
Mám několik důvodů, proč nepřispívám.
Ten první je, že momentálně máme ve škole víceménně zkouškové období, přičemž všechny velké testy píši tenhle týden. A že mám sakra špatné známky, které musím vytáhnout.
Druhý důvod je, že nemám o čem psát. Nestíhám ani moc číst, proto nepíšu žádné recenze.
Také doma to teď nemám zrovna v pohodě, ale jak jsem si slíbila, brzy dám vše do pořádku a budu více aktivní. Musím. Tenhle blog je totiž jedna z věcí, které zanedbávat doopravdy nechci.
Brzy však přijde další sraz Cup of Literature, tak doufám, že se mi podaří splácat nějaký článeček o těch mých blbečkách. :3
A jak se mám?
Celkem na nic, jak již z obsahu článku vyznívá.
Nic nestíhám a pokouším se učit... zatím však zůstává jen u těch pokusů. Také jsem dostala zákaz přestupu na jinou školu, tudíž je načase udělat něco pro to, abych na obchodce vydržela. A já tam vydržím, na to vemte jed.
Ha, sněží. Jak já tu bílou sračku, padající z oblohy, nenávidím! Je krásné to sledovat za oknem pěkně v teplíčku, ale vylézt ven? Na to mě neužije!
Ach jo, je čas jít pilně studovat. A věřte mi, ten nejpilnější student doopravdy nejsem. Mějte se krásně a čekejte na mě.