BLOG SE PŘESTĚHOVAL.

Vítej!
Jsem 16 leté děvče, občas veselé, občas naštvané. Nejradši čtu, kreslím, chodím s kamarády ven, okukuju přítomné chlapce, píšu povídky nebo poslouchám písničky. Bohužel, pořád žádná sluchátka nemám :/ Více o mě se můžeš dozvědět buďto v menu, kde je jakýsi medailonek o mě. Doufám, že se ti tu bude líbit, oceníš můj styl psaní nebo tě bude třeba zajímat moje poznatky o životě či jaký je můj život :)
Tvá Barunie

Děkuju Neree Moore za perfektní nový design.^^

Varování: Pokud se mnou někdy navážete kontakt, brzo zcvoknete, protože si mojí úchylně nechutnou povahu zamilujete tak, že nebudete moct přestat :DD


Je čas dát poslední adios aneb STĚHUJEM SE ZA LEPŠÍM ZÍTŘKEM.

25. března 2013 v 17:37 | Barunie |  Na chvíli uvidíš můj život
Už tolikrát jsem měla chuť to udělat. Konečně jsem našla i sílu.
Tolikrát jsem tu prohlašovala, že se nevzdám pětileté práce pro nic za nic... a ono to stejně přišlo.
Jak víte, tento blog mi proklouzl mezi prsty. Pětileté dítko, které se vždycky stalo mým útočištěm, je připraveno dát adios. Prvním důvodem je, že je tu pravděpodobně tolik článků, že se i webová stránka seká a ím druhým... je to asi můj vnitřní pocit, ale nějak jsem přestala mít zájem přispívat sem. Myslím, že je to i tím jménem. Já vyrostla, jméno blogu se nedá změnit a poněvadž jsem se změnila já, změnily se moje postoje, tak by to chtělo i nové jméno. No.. víte, bajunky blog zní opravdu přiměřeně mému věku. Ale nebudu to déle obkecávat. Jestli budete chtít, najdete mě na novém blogu. Sama si popřeji hodně článků a trpělivosti s rozjížděním.
Opravdu jsem vás milovala. Všechny čtenáře, kteří dosud navštívili mého miláčka. Ale je čas jít. Jedna kapitola se uzavírá, ale nová začíná. Člověk má totiž vždycky poznat, kdy přišel čas něco skončit...:)
A s posledním poděkováním se loučí Vaše Barunie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama